مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز از کارت بانکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه شکایت از برداشت غیر مجاز از کارتضرورت داشتن وکیل برای برداشت غیر مجازوکیل متخصص برای برداشت غیرمجاز از کارت بانکی

کارت های بانکی کارت های فلزی است که برای مشتریان صادر می شود که قادر به استفاده راحت از آن برای پرداخت و برداشت و خرید است. دارندگان کارت ها در تمام طول شبانه روز می توانند از آن استفاده کنند. این کارت ها در نگهداری پول نقد ایمن هستند اما گاهی افراد با سهل انگاری یا زیرک بودن دزدان از حساب افراد بصورت غیر مجاز مبالغی را برداشت می کنند. افرادی که نمی دانند از جه طریقی پول از دست رفته را به حساب خود برگردانند می توانند به مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز مراجعه کنند این مشاورها افراد را از سردرگمی در آورده و به آنها کمک می کنند سارقان را پیدا و مبلغ از دست رفته را به حسابشان بازگرداند.

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز از کارت بانکی

نحوه شکایت از برداشت غیر مجاز از کارت

نحوه شکایت از برداشت غیر مجاز از کارت

برای شکایت از برداشت غیر مجاز باید از برداشت غیرمجاز اطمینان حاصل کرد در مواردی شاید تنها بدهی برداشت شده است و در واقع برداشت غیر مجاز نبوده است در غیر این صورت اولین اقدام در خصوص برداشت غیر مجاز از کارت باطل کردن کارت بانکی است. برای شکایت از برداشت غیرمجاز از کارت بانکی افراد می توانند پرینت حساب خود را همراه مدارکی از برداشت غیر مجاز از حساب خود به دادگستری محل و یا به خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کرده و اقدام به شکایت بکنند.

آگاهی بخشی و پیشگیری از وقوع جرائم در فضای مجازی از اولویت های پلیس فتا میباشد.برای شکلایت و رسیدگی به اینگونه کلاهبرداری ها مراجعه به وکلا در حوضه های قضایی ایجاد شده که وکلای مرکز و وکلای قوه قضاییه در آنجا جهت خدمت رسانی رایگان به مردم حضور دارند.

ضرورت داشتن وکیل برای برداشت غیر مجاز

ضرورت داشتن وکیل برای برداشت غیر مجاز وکیل برداشت غیر مجاز از کارت بانکی اعلام می‌دارد که معمولا افراد تا زمانی که مجبور نشوند به وکیل مراجه نمی کنند، که دلیل آن را می توان ترس از هزینه های بالای وکیل، عدم اعتماد به وکلاو فقدان اطلاعات حقوقی دانست. اما داشتن وکیل و کارشناس مجرب و مورد اعتماد می تواند از مشکلاتی جون فریب خوردگی در بسیاری پرونده های حقوقی جلوگیری کند.

ضرورت داشتن وکیل باعث می شود افرادی که بدلیل نداشتن آگاهی از موازین حقوقی و عدم اطلاع از قانون بدون آگاهی از تبعات آن کاری انجام می دهد و بعد متوجه می شود که جرم است جلوگیری کند، در این صورت اگر قبل از شکایت با یک وکیل یا حقوق دان مشورت کند از بروز مشکل جلوگیری می کند.

وکلا به افراد گوش زد می کنند که در صورت خرید یا استفاده از کارت بانکی های خود اطلاعات کارت های بانکی خود را به راحتی در اختیار افراد سود جو قرار ندهند تا از بروز مشکلاتی این چنینی جلوگیری کنند.

وکیل متخصص برای برداشت غیرمجاز از کارت بانکی

وکیل متخصص برای برداشت غیرمجاز از کارت بانکی از نظر وکیل متخصص رایانه ای جرم کلاهبرداری اینترنتی را جرمی جدید از جمله جرایم سنتی میداند که با پیشرفت علم و تکنولوژی فضای مجازی بوجود آمده است. جرم کلاهبرداری اینترنتی از حساب افراد یکی از مصادیق جرایم رایانه ای است. برداشت غیر مجاز از کارت بانکی می تواند مترادف کلاهبرداری اینترنتی از حساب بانکی باشد.

وکیل کلاهبرداری اینترنتی اذعان می دارد که کلاهبرداران به حساب افراد وارد شده و بصورت غیر مجاز از حساب های افراد پول خارج می کند، دزدی از حساب بانکی اولین جرم از این جرایم می باشد و می باشد و سپس پول را از حساب افراد خارج می کنند مثل پولی که از حساب های دیگران خارج می کند و ارز دیجیتالی خریداری می کند.

وکیل کلاهبرداری اینترنتی ادامه می دهد هکر یا کلاهبردار با استفاده از حساب بانکی افراد پول را بصورت اینترنتی از حساب افراد خارج می کند طوری که شخص خبردار نمی شود.

معمولا وکیلان متخصص در این حوضه نظر دارند مجازات دزدی از کارت عابر بانک ممکن است یکی از مجازات های حبس بین یک تا پنج سال به همراه جرائم نقدی باشد.

از نظر مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز اگر پول از کارت برداشت شده به حساب دیگری انتقال یافته باشد انتقال از کپی کارت بوده و از فروشگاه های خریده شده به سختی و یا غیر ممکن است و مجرم را بیایند و اگر انتقال به صورت کارت به کارت بوده اسرار به تحقیقات می تواند مشگل گشا باشد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید