مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز از حساب

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه پیگیری برداشت غیر مجاز از حسابجرم سرقت اینترنتی از حساب بانکی دیگران چیست؟وکیل حرفه ای برداشت غیر مجاز از کارت بانکی

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز

افراد اکثرا کارت های بانکی خود را از طریق رایانه و کارت بانکی انجام می دهند و این موضوع باعث شده سود جویان از این طریق اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب ها کنند، در صورت بروز چنین مشکلاتی باید به مشارو حقوقی برداشت غیر مجاز از حساب های بانکی مراجه کرد، مشاور حقوقی با بررسی مشکل برداشت شما این فرصت را به مراجعه کننده می دهد تا بهترین راهکار را برای حل مشکل خود پیدا کند.

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز از حساب

نحوه پیگیری برداشت غیر مجاز از حساب

نحوه پیگیری برداشت غیر مجاز از حساب برای پیگیری برداشت غیر مجاز از حساب بانکی، افراد می توانند با رجوع به دادسرای محل و داشتن پرینت حساب خود از زمان برداشت غیرمجاز سارقان از حساب اقدام کنند.

با توجه به اینکه سرقت از حساب بانکی توسط سارقان نخست متوجه صاحبان حساب می شود در صورت واریز از حساب ناشناس فورا به پلیس مراجه کنند.

پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی از وظایف پلیس فتا می باشد. توصیه می شود در صورت سرقت اینترنتی از حساب بانکی افراد و یا تهدید توسط سارقان در اولین فرصت به پلیس مراجعه کنند.

افراد می تواند به همراه وکیل خود شکایت بکند، که شکایت هم بصورت کتبی و هم شفاهی ثبت می شود، شکایت شفاهی با توضیحات شاکی و گرفتن امضا از شاکی صورت می گیرد.

در صورتی که سارق اهل شهر دیگری باشد در این صورت دادگاه از طریق حسابی که زیان دیده اقدام به پیگیری می‌کند.برداشت غیرمجاز از حساب های بانکی به اشکال مختلف اتفاق می افتد معمولا سارقان با هویت های جعلی اقدام به برداشت غیر مجاز می کنند که اطلاعات آنها تماما تقلبی است.

جرم سرقت اینترنتی از حساب بانکی دیگران چیست؟

جرم سرقت اینترنتی از حساب بانکی دیگران چیست؟ جرم سرقت اینترنتی مانند جرایم دیگر دارای سه عنصر می باشد، که شامل عنصر مادی، معنوی و قانونی است. جرم سرقت از حساب دیگران از جمله جرایم رایا نه ای محسوب می شود و ارتکاب به آن روز به روز در حال افزایش است به همین دلیل قانون در زمینه جرم های رایانه ای قوانین و مجازات هایی وضع کرده.

هرکس به طور غیر مجاز از طریق سیستم های رایانه ای اقدام به برداشت غیر مجاز بکند با مختل کردن سیستم مال برداشته شده از صاحب حساب به حساب برگردانده و ضمن رد مال جرم حبسی و نقدی برای سارقان اعلام می دارد، بنابراین سارق ضمن برگرداندن مقدار وجه برداشتی از حساب مال باخته به جزای حبس و نقد محکوم می شود.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شکل جرم ها نیز تغییر کرده که برداشت از حساب بانکی نمونه دزدی های اینترنتی است که سارقان با بدست آوردن رمز کارت ها و هک کردن حساب افراد اقدام به برداشت غیر قانونی حساب بانکی افراد می کنند.

وکیل حرفه ای برداشت غیر مجاز از کارت بانکی

وکیل حرفه ای برداشت غیر مجاز از کارت بانکی وکیل برداشت غیر مجاز از کارت بانکی اعلام می دارد برخی اوقات شهروندان در نگهداری از رمز کارت های بانکی خود سهل انگاری می کنند که این امر باعث سو استفاده سارقان اینترنتی و برداشت غیر محاز از حسابشان گردد. وکلا در مورد برداشت غیر مجاز از کارت بانکی گوش زد می‌کنند که برای جلوگیری از چنین مشکلاتی محفوظ نگه داشتن رمز کارت هاست و نباید به راحتی اطلاعات کارت های بانکی خود را در اختیارسایت ها یا افراد قرار دهند. همچنین در صورت گم شدن کارت بانکی خود به پشتیبانی بانک تماس گرفته و آن را مسدود کنند.

وکیل کلاهبرداری اینترنتی ادامه می دهد هکر یا کلاهبردار با استفاده از حساب بانکی افراد پول را بصورت اینترنتی از حساب افراد خارج می کند طوری که شخص خبردار نمی شود.

داشتن وکیل مجرب برای این است که افراد بتوانند بصورت حر فه ای کار خود را دنبال کنند و با راه کار های اشتباه باعث بروز آمدن مشکل جدید و عقب افتادن کار خو و از دست دادن مال خود نشوند و بصورت اصولی کار خود را پیش ببرند تا بتوانند نتیجه مطلوب را بگیرند.

وکیلان مجرب با استفاده از دانشی که دارند و با برخورداری از مدارکی که فرد مال باخته در اختیار آنها قرار می دهند با کمک پلیس براحتی می توانند کار افراد مال باخته را پیش ببرند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید