مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی برای جرم هک حساب بانکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجازات سرقت اینترنتی از حساب بانکیپس از هک حساب بانکی چه باید کرد؟مشاوره با وکیل دادگستری برای جرم هک

همه ی ما انسان ها باید در مواقعی که مورد سوء استفاده افرادی سودجو قرار می گیریم و اطلاعات و اموال معنوی و مادی ما مورد تجاوز اینترنتی کلاهبرداران مجازی و هکرها قرار می گیرد باید با فردی قابل اعتماد و با دانش بالا در این زمینه و با تجربه مشورت کنیم و از تجربه های مختلف او کمک بگیریم. مشاور حقوقی برای جرم هک با آگاهی و شناخت کاملی که به مجرم ها و هکرها دارد و روش های مختلفی که آنها دارند می توانند راه های مناسب و مفیدی در برای پس گرفتن حق خود و همچنین اموال خود در اختیار مراجعه کنندگان قرار بدهند.

مشاور حقوقی برای جرم هک حساب بانکی

مجازات سرقت اینترنتی از حساب بانکی

مجازات سرقت اینترنتی از حساب بانکی جرم برداشت پول از حساب دیگران از طریق اینترنت یکی از مصادیق جرم های رایانه ای محسوب می شود و یکی از شایع ترین جرم های اینترنتی می باشد که آمار ارتکاب این جرم هر روز بیشتر می شود. مجازات سرقت اینترنتی از حساب بانکی دیگران در ماده سیزده قانون جرایم رایانه ای آمده است که طبق آن فرد مجرم علاوه بر اینکه باید وجه سرقتی را به صاحب آن برگرداند، به یکی از دو مورد ذکر شده در زیر محکوم می شود. البته امکان اینکه به هر دو مجازات محکوم شود هم است. مجازات به قرار زیر است:

  1. حبس از یک سال تا پنج سال
  2. جریمه نقدی از 2 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان

پس از هک حساب بانکی چه باید کرد؟

پس از هک حساب بانکی چه باید کرد؟ در این چند سال گذشته، با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جوامع بشری و درآمد بالایی که هک کردن حساب دیگران دارد، تعداد هکر ها هم رافزایش یافته است. تا امروز شرکت های بزرگی همانند eBay، هوم دیپات، سونی و بسیاری دیگر دچار هک های بزرگ و خسارت آور شده اند که از جمله مهمترین آن ها می توان هک Anthem را نام برد که بیش از ۷۶ میلیون نام، آدرس، شماره تماس و … هک شد و اطلاعات این افراد مشخص شد.

امرزوه با روی کار آمدن دولت الکترونیک و سیستم های اینترنتی خطر هک حساب بانکی شما افزایش یافته است. بزرگترین مزیتی که دولت های الکترونیک برای کاربران خود ایجاد کرده اند این است که با هر بار ورود به سامانه اینترنتی، با یک پیامک به شما اطلاع خواهد داد. با ابن کار شما میتوانید متوجه شوید که شخصی به اطلاعات حسلب شما دسترسی دارد و شما باید سریعا به دنبال راه چاره ای باشید.

شما باید به سرعت وارد حساب خود شوید و حساب اینترنتی خود را مسدود کنید. اگر چنین قابلتی در سیستم شما موجود نداشت، آی پی شخص و اطلاعات کسی که وارد حساب شما شده است را سریع یادداشت نمایید تا در صورت خالی شدن حساب، بتوان از طریق پلیس فتا اقدام به شناسایی آن فرد کرد. در گام بعدی رمز عبور خود را تغییر دهید و از کل سیستم های بانکی خارج شوید. اینگونه هکر را از سایت بیرون میندازید و دیگر امکان دسترسی به حساب شما را نخواهد داشت.

مشاوره با وکیل دادگستری برای جرم هک

مشاوره با وکیل دادگستری برای جرم هک امروزه با افزایش کاربران فضای مجازی و افزایش استفاده از اینترنت شاهد کلاهبرداری نیز هستیم اگر برای شما چنین مشکلی پیش آمد شما میتوانید با پیگیری جرم هک توسط وکیل خبره و مشاوره با وکیل پایه یک در مراکز مختلف به صورت قانونی حق خور را پس بگیرید و افراد مجرم به سزای اعمال خود برسانید.

امروزه شاهد افزایش مشاوران و وکیل ها در این حوزه هستیم. وکیل هایی که به صورت مخصوص فقط در این زمینه فعالیت می کنند و در این کار تخصص دارند. وکیل جرم هک یکی از این وکیل های خبره می باشد که به صورت قانونی و تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و پیشنهاد ما به شماست برای زمانی که دچار حمله هکرها شده اید. این وکیل ها با توجه به دانش و تخصصی که در این زمینه دارند، با مشاوره عالی راه را برای پس گرفتن حق شما، هموار می سازند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید