مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی برای جرایم ارز دیجیتال

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟آیا ارز دیجیتال در ایران جرم است؟مشاوره با بهترین وکیل جرایم ارز دیجیتال

اکثر ما راجع به ارز های دیجیتال مطالب بسیاری شنیده ایم، ارز دیجیتال نوعی پول محسوب می شود که ما در فضای بیرونی و واقعی آن را مشاهده نمی کنیم و کاربرد آن فقط مختص به اینترنت است.این نوع پول از نظر ارزش و مقدار هیچ تفاوتی با پول واقعی ندارد. ارز های دیجیتال انواع مختلفی دارند و هر کدام به طریقی استخراج می شوند که افراد بنا به نیاز و عملکرد آن از آن استفاده می کنند.مشاور حقوقی جرایم ارز دیجیتال می تواند کمک هایی در این زمینه برای شما انجام دهد. حال می خواهیم توضیحاتی در باب این مسئله بدهیم.

مشاور حقوقی برای جرایم ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟ صرافی های موجود در سطح شهر مکانی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال هستند.اما ارز های دیجیتال را می توان از سایت ها و گروه ها و منابع اینترنتی مختلفی خریداری کرد اما اصلی ترین و بهترین مکان رد و بدل آن صرافی است. ارز های دیجیتال یک ویژگی دارند که هیچ نهاد، سازمان یا گروهی آن را کنترل نمی کند.ارز های دیجیتال را میتوان به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای در اینترنت به شخص های دیگری ارسال کرد.یعنی افراد برای ارسال ارز های خود به یک دیگر نیازی به افتتاح حساب بانکی،خدمات بانک ها یا نهاد های دیگری نخواهند داشت.برای استخراج ارز های دیجیتال نیازمند به تجهیزات و دستگاه هایی هستیم که نوع و تعداد آن ها مختلف و متفاوت است که در صورت بررسی و نوع نیاز باید آن هارا تهیه کرد.این کار نیاز به اینترنت قوی و پایدار دارد که سرعت و نوع آن اهمیت زیادی ندارد اما قطع و وصل نشدن آن اهمیت دارد و اینترنت های خانگی گزینه مناسبی هستند.مهم ترین موضوع استخراج برق است که مصرف زیاد و هزینه بری دارد.

آیا ارز دیجیتال در ایران جرم است؟

آیا ارز دیجیتال در ایران جرم است؟ حال می خواهیم به جرایم ارز دیجیتال بپردازیم و ببینم که آیا استفاده از آن در ایران جرم محسوب می شود یا خیر. پاسخ این سوال این است که استفاده از ارز های دیجیتال و خرید و فروش آن در ایران غیر قانونی است اما جرم سنگین و خاصی به حساب نمی آید یعنی اگر فردی به طور منطقی و در حد نساب به نگهداری و سرمایه گذاری آن بپردازد هیچ گونه منعی از آن نشده است. اما اگر افراد بخواهند از آن استفاده های غیر معمول و بیش از حد بکنند و آن را نوعی شغل و سود دهی ببینند نوعی جرم محسوب می شود که البته قانون و مجازات مشخصی برای آن در حال حاضر وجود ندارد. استخراج ارز های دیجیتال در ایران نیاز به مجوز هایی دارد که برای گرفتن آن ها باید به وزارت های صنعت و تجارت مراجعه شود و در صورت تایید و اخذ مجوز شروع به فعالیت در آن زمینه کرد.استخراج ارز های دیجیتال نیازمند به دستگاه است که اداره گمرک ورود این دستگاه را به کشور ممنوع کرده است. و در حال حاضر از طریق راه های غیر قانونی و قاچاق به کشور ایران وارد می شود که گمرک با شناسایی آن ها دستگاه را ظبط می کند و برای آزاد شدن دستگاه باید مجوز های مربوطه از طریق وزارت صنعت،معدن و تجارت گرفته شود تا بتوان دستگاه ظبط شده را از گمرک ازاد کرد.

مشاوره با بهترین وکیل جرایم ارز دیجیتال

مشاوره با بهترین وکیل جرایم ارز دیجیتال مشاور حقوقی جرایم ارز دیجیتال می تواند در زمینه رسیدگی به شکایات شما رسیدگی کند.شما با جستجو در سایت وکلایه کشور می توانید وکلایی که در زمینه جرایم و نکات ارزهای دیجیتال فعالیت دارند را پیدا کنید و در صورت امکان به روش حضوری یا غیر حضوری از آن وکیل مشاوره بگیرید.وکیل ارز دیجیتال با بررسی و نوع مشکل و مسئله شما می تواند به شما راهکار مناسبی ارائه دهد شما باید به صورت واضح تمام نکات و مشکل خود را برای وکیل مربوطه بازگو کنید تا بتوانید بهترین راه ممکن را از طریق ظوابط و راه های قانونی پیگیری کنید‌.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید