مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حرفه ای جهت شکایت از پیج جعلی اینستاگرام

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نمونه از جرایم رایانه ای در اینستاگرامنحوه رسیدگی به جرایم اینستاگراموکیل پایه یک برای رسیدگی به جرایم اینستاگرام

امروزه با افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی و پیامرسان های مختلف مشکلات مربوط با این برنامه ها نیز افزایش یافته است.

اینستاگرام نیز یکی از پیامرسان ها می باشد که در جهان پر طرفدار است و ممکن است بعضی افراد از عکس های شما سو استفاده کرده و پیجی جعلی با عکس های شما بزنند که در این صورت می توانید برای کمک در شکایت از پیج جعلی اینستاگرام به مشاور حرفه ای مراجعه کنید.

مشاور حرفه ای جهت شکایت از پیج جعلی اینستاگرام

چند نمونه از جرایم رایانه ای در اینستاگرام

چند نمونه از جرایم رایانه ای در اینستاگرام اینستاگرام برنامه ای پر طرفدار بین جوانان می باشد که بعضی افراد از آن استفاده خوب و بعضی افراد از این برنامه سو استفاده می کنند، کسانی که از این برنامه استفاده نادرست می کنند مجرم محسوب شده و شامل مجازات هستند.

با افزایش استفاده از این برنامه جرم های مربوط به آن هم افزایش یافته، اگر بخواهیم چند نمونه از جرم های مربوط به اینستاگرام را نام ببریم مهم ترین آن هک یا همان به سرقت بردن اطلاعات شخصی افراد می باشد که مجارات سنگینی نسبت به بقیه داشته چرا که به حریم خصوصی افراد تجاوز می شود.

به غیر از هک جرم های دیگری نیز در فضای اینستاگرام مشاهده می شود از جمله سود جویی از عکس ها و فیلم های شخصی دیگران که در صفحه اینستاگرام خود استفاده می کنند و با استفاده از این عکس ها پیج جعلی ساخته که این هم نوعی جرایم رایانه ای محسوب می شود و شخص می تواند شکایت کند.

از دیگر جرایم رایانه ای اینستاگرام تهدید دیگران است، تهدید به پول و یا چیز های دیگر که اگر حتی این تهدید عملی نیز نشود باز هم شامل مجازات است، از دیگر جرام اینستاگرام می توان به فحاشی با توهین به دیگران می باشد که باز هم طرف مقابل حق شکایت دارد.

نحوه رسیدگی به جرایم اینستاگرام

نحوه رسیدگی به جرایم اینستاگرام بعضی افراد اطلاعی از این که می توانند از افرادی که مجرم جرایم اینستاگرامی هستند شکایت کنند ندارند، ولی بهتر است بدانید که می توانید به راحتی با مجرم برخورد کرده و از اون شکایت کنید.

با مراجعه به وکیل مربوطه اون برای شما پرونده سازی کرده و مراحل شگایت را به شما توضیح می دهد تا مراحل را منظم طی کنید که در شکایت خود موفق باشید.

و قانون با این مجرمان برخورد می کند و مجازات هایی همچون حبس و شلاق و مجازات نقدی را شامل می شود که این مجازات بستگی به جرم مرتکب شده دارد، هرچه جرم انجام شده کمتر باشد مجازات کمتری را نیز شامل می شود و هرچه جرم مرتکب شده بیشتر باشه و از این جرم به فرد مورد نظر صدمه وارد شده باشد در نتیجه مجازات بیشتری هم شامل حال مجرم می شود.

وکیل پایه یک برای رسیدگی به جرایم اینستاگرام

وکیل پایه یک برای رسیدگی به جرایم اینستاگرام همان طور که گفته شد استفاده از اینستاگرام افزایش یافته در نتیجه مشکلات مربوط به آن هم فراوان شده است به همین منظور وکیلی برای این مشکلات وجود دارد که با مراجعه به وکیل جرایم اینستاگرام می توانید از شخص مذبور شکایت کرده و او را به سزای کارش برسانید، چرا که وکیل شما را در تمامی مراحل راهنمایی می کند.

برای ارتباط با وکیل جرایم اینستاگرام می توانید به صورت حضوری اقدام و یا به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز با او در ارتباط باشید، چرا که بعضی افراد به علل مختلف نمی توانند به صورت حضوری به وکیل مراجعه کنند در نتیجه می توانند به راحتی در منزل با اون در تماس بوده و از مشاوره وکیل استفاده کنند.

با مراجعه به سایت می توانید از اسامی و آدرس و شماره تماس این وکلا اطلاع حاصل کرده و حتی سابقه این وکیل ها را نیز در اختیار داشته باشید تا بهترین وکیل را برای مشکل خود انتخاب کنید.

شما می توانید برای حل مشکل خود به وکیل اعتماد کرده و مشکل خود را به طور کامل برای او شرح دهید تا اون نیز به راحتی بتواند به شما کمک کند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید