مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور باتجربه جرایم اینستاگرامی

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره جرایم رایانه ای در اینستاگراممشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

فضای مجازی، فضایی است که امروزه تأثیر شگرفی در زندگی انسان ها گذاشته و تقریبا همه امور از جمله خرید اینترنتی، گرفتن وقت و نوبت، ارتباط و چت، فروش و معرفی کالا، امورات بانکی و…. به کمک اینترنت و رایانه صورت می گیرد اما بحثی که این جا مطرح می شود جرایمی است که در فضای مجازی از جمله اینستاگرام‌ رخ می دهد. با معرفی جرایم و مشاور جرایم اینستاگرامی، به شناخت بیشتر خطرات و جرایم رایانه ای دست خواهیم یافت.

مشاور باتجربه جرایم اینستاگرامی

همه چیز درباره جرایم رایانه ای در اینستاگرام

همه چیز درباره جرایم رایانه ای در اینستاگرام همانطور که می دانیم بخشی از جرایم رایانه ای اینستاگرام شامل جرایم مالی و فروش کالا می شود. که در بخش مالی درگاه های اینترنتی جعلی هستند و در بخش فروش کالا به این نحو است که خریدار پول را پرداخت می کند اما کالایی به او تحویل داده نمی شود به گونه ای که خریدار را ترغیب می کنند که کالای ارزانی‌ را می فروشند، اما در حقیقت خبری از تحویل کالا نبوده و خریدار را فریب می دهند. برای گزارش چنین کلاهبرداری هایی پلیس سایبری به این جرایم رایانه ای در اینستاگرام رسیدگی می کند.

نکته ی دیگر این که بخشی از جرایم دیگر شامل انتشار اکاذیب و انجام فحاشی ، انتشار تصاویر مستهجل و اقدامات غیراخلاقی است که در صورت بروز چنین مواردی، فرد مجرم چیزی حدود 91 إلی 2سال حبس دارد به علاوه جریمه نقدی حال فرق نمی کند این جرم در قالب چند تصویر باشد یا حتی یک کامنت.

بیشتر این جرایم که در دنیای واقعی وجود دارند به دنیای مجازی راه یافته اند و به عنوان جرایم انتقال یافته شناخته شده اند به این نحو که اگر دزدی در دنیای واقعی رخ می داد اکنون به دنیای مجازی و به شیوه های گوناگون صورت گرفته است. این گونه حوادث ناگوار یک دلیل قطعی دارد و آن این است که مردم به دنیای مجازی برای مثال اینستاگرام بیش از حد اعتماد کرده و فریب خوردنشان از روی غفلت و ناآگاهی می باشد و ربطی به تحصیلات و جایگاه اجتماعی افراد ندارد. چرا که همه انسان ها دچار این خطا شده و اعتماد به فضای مجازی برایشان مشکل ساز می شود. 

بحثی که بیشتر در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام  مطرح می شود جرایم مالی هستند و کلاهبرداران به هر شیوه ای و با ترفندهای گوناگون اذهان عمومی را دچار سردرگمی و فریب کرده و اخاذی را انجام می دهند. امروزه با وجود پلیس فتا این جرایم کنترل می شوند اما برخی موارد هستند که کار پلیس فتا را دشوارتر می کنند. بنابراین برای خریدهایی از کانال ها و شبکه های اینستاگرامی به نمادهای دارای اعتماد توجه کرده و خرید مطمئنی را انجام داد.

جهت مشاوره مزاحمت اینستاگرامی، می توان از وکلای سرشناس مشاوره و کمک گرفت تا به خوبی راه را نشان داده و راهنمایی کنند البته که مزاحمت اینستاگرامی را با طرح شکایت و ارائه مستندات به پلیس فتا می توان گزارش کرد. پلیس فتا مخصوص جرایم رایانه ای بوده و تمامی اموری شبیه به این امر را رسیدگی می کنند.

لازم به ذکر است که علاوه بر جرایم مالی که بیشترین آمار در اینستاگرام‌ را شامل می شوند، جرایمی همچون فحاشی و اقدامات غیر اخلاقی نیز حدودا 20 درصد جرایم رایانه ای اینستاگرام را شامل می شوند. اما نکته قابل اهمیت در این جا این است که هیچ گاه تن به تهدیدهای مطرح شده در فضای مجازی نداده و هر گونه مزاحمت و آزار و اذیت و تهمت را به پلیس سایبری گزارش داده و امنیت را به زندگی خود بازگردانید. 

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی برای مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی می توان به وکلای مربوط به این امور مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کرده و با خیالی آسوده به فعالیت خود در فضای مجازی ادامه دهید اما باید به این نکته توجه کرد که نباید به فضای مجازی بیش از حد اعتماد کرده و بلکه با چشم و گوشی باز و آگاهانه به فعالیت پرداخت.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید