مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع جرایم رایانه ایدفتر وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

مشاوره وکیل جرایم رایانه ای در مشهد تمام تلاش خود را می کند تا خدمات با کیفیتی به مشتریان خود ارائه دهد. برای مشاوره گرفتن در تمام مسائل می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.  و می توانید با کمترین هزینه از این مشاوره بهرمنده شوید.

مشاوره وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

آشنایی با انواع جرایم رایانه ای

آشنایی با انواع جرایم رایانه ای

جرایم رایانه همان طور که از نامش پیداس از طریق رایانه و اینترنت به صورت مجازی انجام می شود. جرایم فضای مجازی از دهه 70 در ایران آغاز شد. به طور کلی جرایم را می توان به دسته تقسیم بندی کرد.

 • فضای سنتی شامل کلاهبرداری، جعل، افترا، نشر اکاذیب، هتک حرمت، انتشار پیام‌های خلاف قانون و…،
 • جرایم فضای مجازی سایبری شامل شنود غیرمجاز، تخریب داده‌ها علیه عفت عمومی و…اشاره نمود. و جرم از طریق رایانه بدون توجه به اینترنت مانند جعل اسناد و… تقسیم می‌شود.

انواع جرایم رایانه ای که به می پردازیم شامل موارد زیر می باشد.

 • مزاحمان اینترنتی
  مزاحمت، گونه‌ای از رفتار مقدماتی بر ضد امنیت جان، آبرو و دارایی دیگری است ولی به‌طور واقعی نسبت به آنها آسیبی نمی‌رسد، اما چون مزاحمت برای تهدید و به درد سر انداختن دیگری است، می‌تواند زمینه بیشتر بزه‌ها شود. به همین دلیل از یک‌سو نمی‌توان گستره آن را به‌طور دقیق روشن کرد و از سوی دیگر گوناگونی مزاحمت در فضای سایبر به جهت امکاناتی که دارد، می‌تواند بسیار بیشتر از فضای سنتی باشد
 • جرایم فضای مجازی
  برای پی بردن به اهداف سایت‌های کلاهبرداری در اینترنت باید دو عامل را در نظر داشت؛ یکی شناخت کلاهبرداران و دیگری بستر کلاهبرداری که، اینترنت است. همیشه افراد فرصت‌ طلب و سودجو برای رسیدن به اهداف نامشروع و ثروت‌های باد آورده با شگردهای خاص و فریب افراد ناآگاه اقدام به اعمال کلاهبرداری می‌کنند. برای این بزهکاران عملکردی که منجر به کسب درآمد زیاد می‌شود، اهمیت دارد. به عبارتی با گستردگی حوزه فعالیت اینترنت، بستری امن برای فعالیت کلاهبرداران فراهم شده است.
 • جرایم در تجارت الکترونیک
  جرایم در تجارت الکترونیک شامل کلاهبرداری در تجارت می‌شود؛ تعریف کلی و کلاسیک کلاهبرداری عبارت است از«تحصیل مال دیگری با استفاده از وسایل متقلبانه».

دفتر وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

دفتر وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

برای درخواست و گرفتن وکیل برای انجام جرایم رایانه ای می توانید از طریق اینترنت اقدام به جست و جو کنید.  وکلای مختلفی در این زمینه وجود دارند. به عنوان نمونه می توان دفتر وکیل مشهد اشاره نمود. شما می توانید با مراجعه به این مکان ها از علم حقوقی بهترین وکلای در حل مشکلات و جرایم رایانه ای خود بهره مند شوید. شما می توانید با کمترین هزینه مشکلات رایانه ای خود در کمترین زمان حل و فصل کنید. بدون آنکه مسافت طولانی را طی کنید. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید