مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره در خصوص شکایت از صفحات اینستاگرامی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع جرایم سایبری در اینستاگراممجازات جرایم صفحات اینستاگرامی چیست؟هزینه وکیل برای شکایت از صفحات اینستاگرامی

امروزه با افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی و پیامرسان های مختلف مشکلات مربوط با این برنامه ها نیز افزایش یافته است. اینستاگرام نیز یکی از پیامرسان ها می باشد که در جهان پر طرفدار است و ممکن است بعضی افراد از عکس های شما سو استفاده کرده و پیجی جعلی با عکس های شما بزنند که در این صورت می توانید برای کمک در شکایت از صفحات اینستاگرامی به مشاور حرفه ای مراجعه کنید

مشاوره در خصوص شکایت از صفحات اینستاگرامی

انواع جرایم سایبری در اینستاگرام

انواع جرایم سایبری در اینستاگرام بعضی افراد اطلاعی از این که می توانند از افرادی که جرایم سایبری هستند شکایت کنند ندارند، ولی بهتر است بدانید که می توانید به راحتی با مجرم برخورد کرده و از اون شکایت کنید.

با مراجعه به وکیل مربوطه اون برای شما پرونده سازی کرده و مراحل شگایت را به شما توضیح می دهد تا مراحل را منظم طی کنید که در شکایت خود موفق باشید. و قانون با این مجرمان برخورد می کند و مجازات هایی همچون حبس و شلاق و مجازات نقدی را شامل می شود

که این مجازات بستگی به جرم مرتکب شده دارد، هرچه جرم انجام شده کمتر باشد مجازات کمتری را نیز شامل می شود و هرچه جرم مرتکب شده بیشتر باشه و از این جرم به فرد مورد نظر صدمه وارد شده باشد در نتیجه مجازات بیشتری هم شامل حال مجرم می شود.

مجازات جرایم صفحات اینستاگرامی چیست؟

مجازات جرایم صفحات اینستاگرامی چیست؟ امروزه ارتباطات شبکه های اجتماعی دیگر فقط به ارتباط تلفنی و حضوری ختم نمی شود و افراد در سراسر این کره ی خاکی و با هر زبان و نژادی به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده در زمینه های گوناگون آموزش ببینند و یا از جنبه های سرگرمی این شبکه ها استفاده کنند.

یکی از این شبکه های اجتماعی که در ایران افراد زیادی را با خود همراه کرده است شبکه اینستاگرام است و همینطور روز به روز هم به کاربران آن در سراسر دنیا افزوده می شود و دایره ارتباطالت افراد می تواند گسترده تر شود.

اما همانطور که در دنیای واقعی و ارتباط رودر نیاز هست افراد آگاه به حقوق خود و دیگران باشند برای استفاده از این شبکه های اجتماعی هم لازم است افراد برای محافطت از خود،از افرادی که در زمینه مشاوره جرایم صفحات اینستاگرامی و فضای مجازی تخصص دارند مشاوره دریافت کنند تا با قوانین و ضوابط مرتبط آشنا شوند

که خواسته و یا ناخواسته برای دیگر اعضای شبکه مزاحمت و نگرانی ایجاد نکنند و همچنین آگاه به حقوق خود باشند و بدانند چه برخوردی از دیگران در مقابل آن ها می تواند در دادگاه قضایی جرم محسوب شود و می توانند علیه فرد موردنظر در دادگاه شکایت کنند و اصطلاحاً به حق و حقوق خود برسند

هزینه وکیل برای شکایت از صفحات اینستاگرامی

هزینه وکیل برای شکایت از صفحات اینستاگرامی همان طور که گفته شد استفاده از اینستاگرام افزایش یافته در نتیجه مشکلات مربوط به آن هم فراوان شده است به همین منظور وکیلی برای این مشکلات وجود دارد که با مراجعه به وکیل جرایم اینستاگرام می توانید از شخص مذبور شکایت کرده و او را به سزای کارش برسانید، چرا که وکیل شما را در تمامی مراحل راهنمایی می کند.

برای ارتباط با وکیل جرایم اینستاگرام می توانید به صورت حضوری اقدام و یا به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز با او در ارتباط باشید، چرا که بعضی افراد به علل مختلف نمی توانند به صورت حضوری به وکیل مراجعه کنند در نتیجه می توانند به راحتی در منزل با اون در تماس بوده و از مشاوره وکیل استفاده کنند.

مراجعه به سایت می توانید از اسامی و آدرس و شماره تماس این وکلا اطلاع حاصل کرده و حتی سابقه این وکیل ها را نیز در اختیار داشته باشید تا بهترین وکیل را برای مشکل خود انتخاب کنید. هزینه وکیل برای شکایت بسیار مناسب است.

می توانید برای حل مشکل خود به وکیل اعتماد کرده و مشکل خود را به طور کامل برای او شرح دهید تا اون نیز به راحتی بتواند به شما کمک کند. مجازات جرایم اینستاگرامی بسیار سنگین است.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید