مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره درخصوص انواع جرایم اینستاگرام

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با چند نمونه از جرایم اینستاگرامیآیا می دانید مجازات جرایم سایبری در اینستاگرام چیست؟پیگیری جرایم اینستاگرام با انتخاب وکیل خبره

امروزه ارتباطات شبکه های اجتماعی دیگر فقط به ارتباط تلفنی و حضوری ختم نمی شود و افراد در سراسر این کره ی خاکی و با هر زبان و نژادی به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده در زمینه های گوناگون آموزش ببینند و یا از جنبه های سرگرمی این شبکه ها استفاده کنند. یکی از این شبکه های اجتماعی که در ایران افراد زیادی را با خود همراه کرده است شبکه اینستاگرام است و همینطور روز به روز هم به کاربران آن در سراسر دنیا افزوده می شود و دایره ارتباطالت افراد می تواند گسترده تر شود. اما همانطور که در دنیای واقعی و ارتباط رودر نیاز هست افراد آگاه به حقوق خود و دیگران باشند برای استفاده از این شبکه های اجتماعی هم لازم است افراد برای محافطت از خود،از افرادی که در زمینه مشاوره جرایم اینستاگرام و فضای مجازی تخصص دارند مشاوره دریافت کنند تا با قوانین و ضوابط مرتبط آشنا شوند که خواسته و یا ناخواسته برای دیگر اعضای شبکه مزاحمت و نگرانی ایجاد نکنند و همچنین آگاه به حقوق خود باشند و بدانند چه برخوردی از دیگران در مقابل آن ها می تواند در دادگاه قضایی جرم محسوب شود و می توانند علیه فرد موردنظر در دادگاه شکایت کنند و اصطلاحاً به حق و حقوق خود برسند

مشاوره درخصوص انواع جرایم اینستاگرام

آشنایی با چند نمونه از جرایم اینستاگرامی

آشنایی با چند نمونه از جرایم اینستاگرامی مشاوره جرایم اینستاگرام را دریافت کنند با خیال آسوده و به دور از نگرانی و اصطراب می توانند در کنار آگاهی که دارند از مزایای شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام استفاده کنند. این جرایم می تواند در پیج، کامنت، نظر و دایرکت افراد رخ دهد. برای آشنایی در ادامه چند نمونه از جرایم اینستاگرامی را ذکر می کنیم.

• نشر اکاذیب

• اشاعه فحشا

• فروش مواد مخدر

• سواستفاده و نشر عکس های خصوصی

• تهدید

• توهین

• فحاشی

• قذف (تهمت به لواط و زنا)

• ایجاد مزاحمت

آیا می دانید مجازات جرایم سایبری در اینستاگرام چیست؟

آیا می دانید مجازات جرایم سایبری در اینستاگرام چیست؟ امروزه شبکه های اجتماعی دیگر صرفاً مکانی برای به اشتراک گذاشتن عکس های مورد علاقه و یا گپ و گفت با دوستان و آشنایان نیست بلکه می تواند بازار بزرگی برای خرید و فروش و کسب و کار و آموزش باشد.

در کنار تمامی این مزایا معایبی هم در این شبکه ها وجود دارد . در دنیای مجازی هم همانند دنیای واقعی افراد سود جو و بیمار در صدد اذیت و آزار و سواستفاده از دیگران به هر نحوی هستند. اگر افراد به شکل مناسب و همینطور در مکان مناسب با جرایم سایبری در اینستاگرام و مجازات جرایم سایبری اشنا شوند با خیالی آسوده و به دور از نگرانی و اضطراب می توانند در کنار آگاهی که دارند از مزایای شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام استفاده کنند. در قانون مجازات اسلامی چنانچه هر کدام از جرایم ذکر شده در بالا رخ دهد مجازاتی برای مجرم در نظر گرفته شده است. قاضی می تواند قوانین را با قانون جرایم رایانه ای تطبیق داده و مطابق با آن حکم صادر کرده و با مجرم برخورد می شود.

مجازات مزاحمت طبق ماده 641 مجرم به حبس از یک تا شش ماه محکوم می شود؛

مجازات توهین و فحاشی مطابق با ماده 608 قانون مجازات اسلامی 74 ضربه شلاق یا 50 هزار تا 1 میلیون ریال جزای نقدی؛

مجازات قذف مطابق با ماده 246 قانون مجازات اسلامی خواهد بود؛

مجازات نشر عکس های خصوصی؛ باید بدانیم هر کس در فضای مجازی اقدام به انتشارعکس و فیلم بدون اجازه صاحب آن کند مجرم شناخته شده و طبق ماده 17 قانون جرایم رایانه ای به حبس از ۹۱ روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا ۴۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

پیگیری جرایم اینستاگرام با انتخاب وکیل خبره

پیگیری جرایم اینستاگرام با انتخاب وکیل خبره در صورتی که هر یک از مشکلات ذکر شده، از سوی شخص و پیجی برای شما در فضای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی رخ دهد می توانید به عنوان شاکی به سایت پلیس فتا مراجعه کنید و اقدام به شکایت کنید و یا با مراجعه به وکیل جرایم اینستاگرام که در زمینه پیگیری جرایم اینستاگرام و فضای مجازی خبره است مشاوره لازم را دریافت کنید و به کمک او در دادگاه اعاده حیثیت کرده و احقاق حق کنید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید