مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره حقوقی دسترسی غیر مجاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مصادیق دسترسی غیر مجاز در فضای مجازیمجازات دسترسی غیر مجاز رایانه ای چیست؟وکیل حرفه ای برای دسترسی غیر مجاز

اگر به شما اتهام دسترسی غیر مجاز وارد شده است یا به داده های شما دسترسی غیر مجاز پیدا شده است و به تنهایی قادر به حل مشکل خود نمی باشید بهتر است در اسرع وقت به سایتهای معتبر اینترنتی مشاوره متخصص در این زمینه مراجعه و سوالات خود را مطرح کنید و از مشاوره و راهنمایی بسیار مفید آنها بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی دسترسی غیر مجاز

مصادیق دسترسی غیر مجاز در فضای مجازی

مصادیق دسترسی غیر مجاز در فضای مجازی در دنیای رایانه ای و مجازی امروز اگرچه پیشرفت و انجام اغلب کارها سریع و آسان می باشد ولی در عین حال بسیار مورد تجاوز سودجویان قرار می گیرد و مشکلاتی برای کاربران به وجود می آورد. یکی از این مشکلات دسترسی غیر مجاز در فضای مجازی است و مصادیق دسترسی غیر مجاز بسیار زیاد و گوناگون است.

بسیاری از کارخانه ها و شرکت های کوچک و بزرگ و نیز سازمانهای امنیتی و غیر امنیتی در سایتها و صفحات اینستاگرام خود داده ها و اطلاعات محرمانه و خاص خود را دارند. گاهی برخی متخصصان خلافکار رایانه ای به این اطلاعات بدون هیچ گونه مجوز و اجازه ای دسترسی پیدا می کنند و این داده ها را یا تغییر می دهند و یا به کلی از بین می برند.

مصداق دیگر دسترسی غیر مجاز علاوه بر تغییر و محو کردن داده ها تولید داده های اضافی و نادرست و نسبت دادن آن به صاحبان اصلی می باشد و مصداق دیگر متوقف کردن اطلاعات در راستای ضرر رساندن به صاحبان آن می باشد و گاهی نیز در روند کار افراد اختلال ایجاد می کنند و مانع از پیشرفت صحیح و درست و سریع و به موقع کار می شوند. همه این مصادیق ذکر شده در زمینه دسترسیهای غیر مجاز در فضای رایانه ای اگر به نفع مجرمان هم نباشد ولی به صاحبان داده ها ضررهای زیاد و گاه جبران ناپذیری به خصوص درباره اطلاعات امنیتی یک کشور وارد می کند.

مجازات دسترسی غیر مجاز رایانه ای چیست؟

مجازات دسترسی غیر مجاز رایانه ای چیست؟ دسترسی غیر مجاز رایانه ای مانند دیگر جرمهای فضای مجازی مجازات خاص خود را دارد. بسته به اینکه جرم دسترسی چقدر کوچک و بزرگ باشد و مربوط به چه سازمان و مرکزی باشد متفاوت است. گاهی برای مجرم در زمینه دسترسی غیر مجاز تنها چند روز حبس در نظر گرفته می شود. اما اگر جرم او وسیعتر باشد و ضرر بزرگتری به طرف مقابل وارد شده باشد ممکن است مجازات یک سال یا بیشتر برای مجرم اعلام شود.

گاهی برخی مجازات های رایانه ای برای مجرمان حبس و زندانی شدن نمی باشد و باید میزان خسارتی که وارد آورده است را به صورت نقدی پرداخت کند و مقدار مبلغ هم وابسته به بزرگی و خسارت جرم انجام شده است که کمترین آن حدود پنج میلیون است و تا بیشتر از آن ادامه دارد.

گاهی دسترسی غیر مجاز ممکن است بسیار وسیع و حتی در حد امنیت ملی باشد و از این روی مجرم بسته به مقدار جرمش به مجازات دسترسی غیر مجاز هم به صورت پرداخت پول و هم کشیدن حبس دچار می شود.

وکیل حرفه ای برای دسترسی غیر مجاز

وکیل حرفه ای برای دسترسی غیر مجاز دسترسی های غیر مجاز گاه مربوط به یک شخص حقیقی و حقوقی خاص است و گاه مربوط به یک شرکت و گروهی از افراد و گاهی در سطح بسیار بزرگتر ملی و کشوری است و این دسترسیها در هر اندازه ای که باشد با مشورت و رجوع به وکیل حرفه ای در این زمینه قابل حل و رفع شدنی است.

بیشتر وکیل های حرفه ای در زمینه دسترسی غیر مجاز دارای اطلاعاتی به روز و کامل در این زمینه هستند و مطالعات مداوم و به روزی دارند. آنها در ابتدا کامل و صحیح به سوال و درخواست و سخنان شاکی خوب دقت کرده و پس از شنیدن آن اقدام به عمل و راهنمایی موکل خود می کنند. وکیل حرفه ای در زمینه دسترسی غیر مجاز نیز مسئله مهم حق الوکاله را در نظر داشته و قبل از هر اقدامی با موکل خود صحبت می کند و همه ابهامات را رفع می کند تا هر دو طرف از لحاظ مسائل مالی آسوده خاطر باشند و روند کار با آرامش پیش رود.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید