مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتیمصادیق کلاهبرداری اینترنتی را بشناسیدمشاوره کلاهبرداری اینترنتی و نحوه شکایت از کلاهبرداری اینترنتیمشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتی با وکیل حرفه ای کلاهبرداری اینترنتی
مشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتی

مشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتی

با گذشت زمان به طور روز افزونی تکنولوژی در حال پیشرفت است . که به پیشرفت در دنیای مجازی هم نوعی از آن است این پیشرفت گاهی ایجاد دردسر می کند و موجب جرم هایی قبیل کلاهبرداری میشود. شما در صورت بروز مشکل می توانید به مشاوره کلاهبرداری اینترنتی مراجعه کنید. و وکیل کلاهبرداری اینترنتی خبره ای را برای خود انتخاب کنید.

مشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتی

مصادیق کلاهبرداری اینترنتی را بشناسید

مصادیق کلاهبرداری اینترنتی را بشناسید شاید برای شما و اطرافیانتان اتفاق افتاده باشد که کسی از دوست و آشناها دچار این مشکل شده باشند. اصل موضوع بدین صورت است که با بزرگ و بزرگ تر شدن دنیای پر رمز و راز مجازی اتفاقات منتظره و غیر منتظره ای در بستر این دنیا رخ می دهد. یکی از این اتفاقات کلاهبرداری های اینترنتی می باشد.

بدین صورت که افرادی سودجو و صد درصد وارد به فضای مجازی با کلک ها و ترفند های بسیار دقیق به انواع مختلفی شروع به کلاهبرداری از افراد می کنند. چند نمونه از مصادیق کلاهبرداری اینترنتی به این صورت است: فرض کنید شما به یک چیز خاص نیاز دارید که از شهر خود پیدا نمی کنید و مجبورید آن را از اینترنت سفارش دهید در نگاه اول قبل خرید باید به این نکته توجه کرد که آیا مطمئن باشم که از جای درستی خرید می کنم بسیاری از فروشنده ها برای اطمینان خریدار ها نمونه سفارش دیگران را گذاشته اند که خریدار مطمئن باشد اما گاهی پیش میاید که خرید ما از جای مطمئنی نیست و بعد از خرید محصولی بدست ما نمی رسد و دستمان نیز به جایی بند نیست.

یا کاملا عکس این موضوع فرض کنید شما به فروش محصولات خود مشغولید که یک خریدار از شما خرید و عکس فیش واریزی را برای شما می فرستد و بعد از چند ساعت ابراز پشیمانی از خرید می کند و پولش را می خواهد . در این مواقع کسانی که فروشگاه اینترنتی دارند باید قسمت پیامک حساب خود را فعال کنند تا از روی یک فیش به طرف مقابل اعتماد نکنند و سرشان کلاه نرود.

ممکن است نیز روزی پیامکی ناشناس یا حتی شماره ای ناشناس با شما تماس حاصل کند و بگوید که فلان روز در فلان وقت شما برنده جایزه شده اید. طعمه این گونه افراد اکثرا افراد مسن و بی سواد هستند و موقع زنگ زدن متوجه می شوند که این فرد قربانی خوبی برای آن ها می باشد یا خیر. کلاهبرداری اینترنتی فقط به این ها محدود نشده و افراد بیمار و سودجویی نیز می باشند که با هک اکانت های افراد به اطلاعات شخصی فرد گرفته از عکس و فیلم دسترسی پیدا می کند و از طرف مقابل در خواست پول می کند.پس باید همیشه حواسمان جمع باشد که مشکلی برای ما اتفاق نیفتد و اگر نیز افتاد بدانیم چطور و چگونه با آن مواجه شویم. و از خودمان چگونه در برابر این گونه از افراد دفاع کنیم.

مشاوره کلاهبرداری اینترنتی و نحوه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی

نحوه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی شما برای شکایت از کلاهبرداران اینترنتی اگر مشکلاتتان بزرگ نبود نیز به وکیل نبود اول با مشاوران حقوقی صحبت و مدارکی که دارید ارائه کنید ولی اگر مشکلتان حاد و بزرگ است حتما باید علاوه بر مشاور برای خود وکیل نیز داشته باشید و بعد از ارائه مدارک محکم و ارائه آن به دادیار شکایت شما به جریان می افتد و برای آن پرونده باز میشود. و اگر شما رضایت ندهید پای طرف به دادگاه باز شده و برایش ایجاد سابقه می شود و اگر فرد اظهار پشیمانی کند و شما نیز از آن بگذرید پرونده بسته می شود.

مشاوره تلفنی کلاهبرداری اینترنتی با وکیل حرفه ای کلاهبرداری اینترنتی

وکیل حرفه ای کلاهبرداری اینترنتی وقتی در فضای مجازی  از شما کلاهبرداری می شود و دچار  مشکل می شوید.  باید با یک وکیل حرفه ای جرایم اینترنتی که کاملا آگاه به جرایم کلاهبرداری اینترنتی بوده ارتباط برقرار کرده و از او کمک بگیرید. چون یک وکیل خبره خود به خوبی می داند که در مواقع بحرانی باید چه کاری انجام دهد تا موکلش حقش را باز پس گیرد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید