مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره برای کلاهبرداری اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید کلاهبرداری اینترنتی چیست؟کلاهبرداری رایانه ای از چه طرقی صورت می گیرد؟وکیل حرفه ای کلاهبرداری اینترنتی

امروزه در دنیای گسترده فناوری و اینترنت شاهد رشد روز افزون انواع کلاهبرداری ها در فضای اینترنت هستیم متاسفانه بسیاری از افراد بدون کسب آگاهی لازم اقدام به فعالیت در فضای اینترنت می کنند که این گونه اقدام ها منجر به انواع کلاهبرداری ها شده است، شما همواره باید آگاهی خود را بالا ببرید و در صورت رخ دادن این کلاهبرداری ها باید بدانید چگونه می توانید پیگیر این قضیه شوید شما می توانید از مراکزی که مشاوره کلاهبرداری اینترنتی ارائه می دهند کمک بگیرید.

مشاوره برای کلاهبرداری اینترنتی

آیا می دانید کلاهبرداری اینترنتی چیست؟

آیا می دانید کلاهبرداری اینترنتی چیست؟ آیا می دانید کلاهبرداری اینترنتی چیست؟

به هرگونه اقدام در فضای اینترنت که مال یا فایل های شخصی فرد دیگری را به دست بیاورند کلاهبرداری رایانه ای یا اینترنتی می گویند، این اشخاص به طریق های مختلف اقدام به فریب مال باخته می کنند تا اطلاعات حساب های شخصی و یا فایل های شخصی خود را در اختیار آن ها بگذارد پس از این مورد شخص کلاهبردار بلافاصله اقدام به کلاهبرداری می کند.

برخی از افراد با دانستن راهکارهای مختلف اقدام به هک ابزارهای شخصی می می کنند و سپس کلاهبرداری خود را انجام می دهند این دسته از افراد جز هکرهای کلاه سیاه شناخته می شوند که بسیار خطرناک هستند و باید مراقب آن ها بود.

یکی از راه های کلاه برداری اینترنتی استفاده از فیشینگ است به این منظور شخص کلاهبردار اقدام به طراحی صفحه ایی همانند صفحه های پرداخت سایت بانک های مختلف می کند و شخص به محض ورود به صفحه و بلافاصله پس از اینکه اطلاعات خود را وارد کرد تمام اطلاعات حساب خود را در اختیار کلاهبردار قرار داده است و شخص کلاهبردار به راحتی می تواند حساب وی را خالی کند.

کلاهبرداری رایانه ای از چه طرقی صورت می گیرد؟

کلاهبرداری رایانه ای از چه طرقی صورت می گیرد؟ شخصی که اقدام به کلاهبرداری اینترنتی می کند عموما با استفاده از وسایل و ابزارهای مختلف همانند انواع کامپیوتر ها و اینترنت و نرم افزارهای خاصی اقدام به این کار می کند به گونه ای که شخص متل باخته با ابزارهای وی تعامل برقرار می کند به عبارت دیگر زمانی که کلاهبرداری انجام می شود حتما شخص مال باخته با ابزارهای خاصی در تعامل است.

به یاد داشته باشید هیچگاه دارایی ها و یا اطلاعات مربوط به خود را در اختیار هیچ فردی در فضای مجازی قرار ندهید به عبارت دیگر هیچگاه به هیچ فردی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اعتماد نکنید زیرا بسیار مشاهده شده است که افرادی به طرف های مقابل در فضای مجازی اعتماد کرده اند و اطلاعات خود را در اختیار آن ها قرار داده اند و به راحتی از این اطلاعات سو استفاده شده است.

وکیل حرفه ای کلاهبرداری اینترنتی

وکیل حرفه ای کلاهبرداری اینترنتی زمانی که شخصی مورد کلاهبرداری واقع شد حتما باید اقدامات لازم را صورت دهد تا مال خود را پس بگیرد برای این منظور پس از کلاهبرداری شهص لازم است به وکیل کلاهبرداری اینترنتی مراجعه کند به طور کلی وکیل کلاهبرداری اینترنتی شخصی است که به تمام قوانین و مقررات فضای اینترنت آگاه است و با مشورت با او می توانید به تمامی قوانین مربوطه برای طرح شکایت آگاهی کسب کنید.

وکیل حتما در اولین قدم اقدام به طرح شکایت از شخص کلاهبردار در پلیس فتا می کند برای طرح شکایت در پلیس فتا حتما یا باید به صورت حضوری در پلیس اقدام به طرح شکایت کنید و یا با مراجعه به وب سایت پلیس فتا و قسمت ارتباطات مردمی شکایت خود را مطرح کنید و تا زمان رسیدن به نتیجه شکایت خود را پیگیری کنید.

شما می توانید برای ارتباط با مشاوران و وکلای حرفه ای با مراجعه به سایت ما با وکلای پایه یک در حوزه کلاهبرداری اینترنتی مشورت کنید و در صورت لزوم آن ها را به وکالت خود منصوب کنید تا بتوانید با سرعت بیشتری کلاهبرداری صورت گرفته از خود را ردیابی کنید و به نتیجه برسید ما این اطمینان را به شما می دهیم تا همه جا در فضای مجازی در آسایش باشید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید