مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره با وکیل جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشاوره با وکیل جرایم اینترنتیآشنایی با انواع جرایم اینترنتیمشاوره جرایم اینترنتی: هک کردنمشاوره جرایم اینترنتی: زورگویی، تعقیب و تهدید اینترنتیمشاوره جرایم اینترنتی: فیشینگمشاوره جرایم اینترنتی: مشاوره جرایم اینترنتی: پخش ویروسپخش مطالب علیه عرف و عفت و عقاید اسلامیعدم تحویل محصول خریداری شدهآیا می دانید مجازات جرایم اینترنتی چیست؟بهترین وکیل جرایم اینترنتی در کشور جهت مشاوره جرایم اینترنتی
مشاوره با وکیل جرایم اینترنتی

مشاوره با وکیل جرایم اینترنتی

با پیشرفت علم و فناوری و پیدایش اینترنت و استفاده گسترده از رایانه، تلفن‌های هوشمند و تبلت، اینترنت بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره ما را تشکیل می‌دهد. وجود اینترنت و تکنولوژی انجام بسیاری از کارها را ممکن می‌سازد، اما ممکن همیشه به معنای ایمن نیست. اینترنت راه جدیدی برای فرصت طلبان و مجرمان برای ارتکاب جرم ایجاد کرده ‌است. اگر یکی از قربانیان جرایم اینترنتی هستید یا متهم به ارتکاب این جرایم شده‌ایم، مشاوره جرایم اینترنتی با متخصصین این حرفه و مشاوره با وکیل جرایم اینترنتی دریافت راهنمایی آنان بهترین راه‌حل است.

مشاوره با وکیل جرایم اینترنتی

آشنایی با انواع جرایم اینترنتی

آشنایی با انواع جرایم اینترنتی

با توجه به استقبال گسترده جامعه از شبکه جهانی وب و اینترنت، مجرمان از مزایای منحصر به فرد آن برای انجام انواع اعمال غیرقانونی استفاده می‌کنند. با اینکه برخی از مجرمان از اینترنت به عنوان راهی جدید برای انجام جرایم سنتی استفاده می‌کنند، برخی از جرایم خاص اینترنت می‌شوند. انواع جرایم اینترنتی عبارتند از:

مشاوره جرایم اینترنتی: هک کردن

هک یکی از شناخته‌ترین جرایم اینترنتی است و زمانی رخ می‌دهد که فرد بدون اجازه به سیستمی رایانه‌ای دسترسی پیدا می‌کند. گاهی هکرهای قانونی برای بررسی شدت و میزان عملکرد امنیت سیستم‌ها سعی می‌کنند به سیستمی رایانه‌ای نفوذ کنند. اما هر گونه اقدام بی‌اجازه برای ورود به سیستم رایانه‌ای  یا نرم افزار خلاف قانون است. هنگامی که هکرهای خلافکار سیستمی دسترسی پیدا کنند، ممکن است داده‌های خصوصی را بدزدند، عملکرد سیستم را مختل کنند یا سیستم‌های حیاتی را از کار بیندازند.

مشاوره جرایم اینترنتی: زورگویی، تعقیب و تهدید اینترنتی

زمانی اتفاق می‌افتد که فردی از اینترنت برای آزار و اذیت، تعقیب یا تهدید قربانیان استفاده کند. مجرمان اکثرا از رسانه‌های اجتماعی، پست الکترونیک و چت روم برای تماس و کسب اطلاعات درباره قربان استفاده می‌کنند و حتی ممکن است برخی مجرمان بر رایانه فردی شخص، حساب شبکه اجتماعی یا سایر حساب‌های آنلاین فرد کنترل داشته باشند.

مشاوره جرایم اینترنتی: فیشینگ

نوعی جرم اینترنتی است.در این مجرم قربانی را فریب می‌دهد تا اطلاعاتی خصوصی و شخصی مانند آدرس، شماره کارت، شماره ملی، شماره تلفن، شماره تامین اجتماعی یا رمز عبور آنلاین خود را فاش کند.

مشاوره جرایم اینترنتی: مشاوره جرایم اینترنتی: پخش ویروس

ویروس‌های رایانه‌ای ویرانگر هستند. آن‌ها می‌توانند کل محتوای سیستم‌های رایانه‌ای را آلوده، تخریب یا سرقت کنند و همچنین بسیار مسری هستند. این جرم مستقیما به قربانی آسیب اقتصادی وارد می‌کند و اگر در مقیاس بزرگی انجام شود، می‌تواند آسیب بین‌المللی وارد نماید.

پخش مطالب علیه عرف و عفت و عقاید اسلامی

زمانی رخ می‌دهد که شخص از طریق اینترنت متن، ویدئو یا تصاویر مستهجن و آثاری که دارای تصاویر مبتذل و خلاف عرف هستند را معامله، منتشر یا پخش کند.

عدم تحویل محصول خریداری شده

زمانی که از طریق اینترنت، از شبکه‌های اجتماعی یا وب سایت محصولی خریداری می‌شود و پس از پرداخت وجه کالا، این محصول به دست خریدار نمی‌رسد.

آیا می دانید مجازات جرایم اینترنتی چیست؟

آیا می دانید مجازات جرایم اینترنتی چیست؟

از هک و کلاهبرداری اینترنتی گرفته تا پخش تصاویر مبتذل یا هتک حرمت افراد از طریق اینترنت، مجریان قانون و قانون گذاران به شدت با جرایم اینترنتی مقابله می‌نمایند.

شدت مجازات جرایم اینترنتی به مشخصات جرم، سابقه کیفری و محکومیت‌های قبل بستگی دارند و از آنجایی که جرایم اینترنتی انواع مختلفی دارند، شدت مجازات این جرایم نیز با یکدیگر متفاوت است.

مجازات برخی از این جرایم ناچیز است در حالی که برخی از این جرایم بسیار جدی بوده و به جریمه‌های سنگین و حتی زندان منتهی می‌شوند.

مجازات‌های احتمالی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  •  جریمه  که بسته به جرم ارتکابی می‌تواند ناچیز و به میزان پنج میلیون ریال باشد یا اگر جرم جدی‌ باشد به صد میلیون ریال نیز برسد.
  • حبس و زندان که با توجه به شدت جرم از چند روز تا چند سال متغیر است.
  • عفو مشروط و آزادی به قید ضمانت و شخصی که در عفو مشروط است در زمان قید شده توسط مجریان قانون نباید مرتکب جرمی شود.
  • باز پرداخت و جبران خسارت به قربانی
  • از دست دادن شغل

بهترین وکیل جرایم اینترنتی در کشور جهت مشاوره جرایم اینترنتی

بهترین وکیل جرایم اینترنتی در کشور

اتهام به ارتکاب جرایم اینترنتی بسیار جدی است. حتی اگر شخص هرگز محکوم نشود، می‌تواند شغل خود را از دست دهد. این شخص همواره از کنایه متهم بودن رنج ببرد.

جرایم اینترنتی بسیار پیچیده هستند. این جرایم قوانین متعدد، تحقیقات گسترده ماموران دولتی و مدرک برای اثبات بی‌گناهی را شامل می‌شوند.

بهترین اقدام در این زمان، یافتن یک وکیل جرایم اینترنتی مجرب و ‌حرفه‌ای است. این وکیل می‌تواند بر اساس واقعیت پرونده و قانون بهترین مشاوره جرایم اینترنتی را ارائه دهد و بهترین همراه و کمک کننده در هر مرحله از راه باشد. مشاوره با وکیل جرایم اینترنتی

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید