مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قانون جرایم رایانه ای چه می گوید؟دادسرای جرایم رایانه ای چگونه جایی است؟مشاوره حقوقی در خصوص جرایم رایانه ای

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فضایه مجازی شکل و و ارتکاب جرم هم نیز تغییر پیدا کرده است و نمیتوان استفاده از اینترنت و فضایه مجازی را در زندگی خود نادیده گرفت و به همین دلیل جرایم رایانه ای نیز بسیار افزایش پیدا کرده است و از این رو قانونگذار قوانینی و قانون جرایم رایانه ای را وضع کرده است.و وکلی هایی با عنوان(وکیل جرایم رایانه ای)در اختیار قرار داده است.

اگر مشکلی یا دزدیده شدن محتوا از سایت خود یا رایانه ای رخ داده است باید به دادسرای جرایم رایانه ای مراجعه کرد و مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای را نیز در اختیار فرد قرار میدهد تا راه هایه قانونی را به درستی انجام دهند.

مشاوره با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در ایران

قانون جرایم رایانه ای چه می گوید؟

قانون جرایم رایانه ای چه می گوید؟ ماده ۷۲۱=هرکس به طور غیر مجاز به سامانه هایه های رایانه ای یا مخابراتی ک به وسیله امنیتی محافطت شده است دسترسی پیدا کند ب حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزایه نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ ملیون ریال یا هر ۲ مجازات خواهد شد

ماده ۷۳۰= هرکس ب طور غیر مجاز در محتوایه رایانه ای شخصی یا سامانه هایه رایانه ای و مخابراتی امواج الکترومغناطیسی یا نوری را شنود کند به حبس از ۶ ماه تا ۲ سال و جرایم نقدی از ۱۰ میلیون ریال تا ۴۰ ملیون ریال یا هر ۲ مجازات و محکوم خواهد شد.

ماده ۷۳۱=هرکس ب طور غیر مجاز به داده های سری در حال انتقال یا ذخیره شده در سامانه رایانه ای و مخابراتی یا حاملهایه داده مرتکب اعمال زیر شود به مجازات های مقرر محکوم خواهد شد:

الف) دسترسی به داده هایه مذکور یا تحصیل آنها یا شنود محتوایه سری در حال انتقال،به حبس از یک تا سه سال و جرایم نقدی از۲۰ ملیون ریال تا ۶۰ میلیون ریال یا هر ۲ خواهد شد.

ب) در دسترس قرار دادن داده هایه مذکور بدست افراد و شخص غیر و فاقد صلاحیت دار به حبس ابد از ۲ تا ۱۰ سال.

ج)افشا یا در دسترس قرار دادن داده هایه مذکور برایه دولت،سازمان،شرکت و حاملان آنها به حبس ابد از ۵ تا ۱۵ سال.

ماده ۷۳۳=چنانچه ماموران دولتی ک مسئول و حفظ داده هایه سری هستند به آنها آموزش هایه لازم داده شده است و یا داده هایه مذکور در اختیار آنها قرار گرفته است در اثر بی احتیاطی و یا عدم رعایت تدابیر امنیتی موجب دسترسی افراد فاقد صلاحیت به داده ها . حاملهایه داده یا سامانه های مذکور شوند. به حبس از نود تا یک روز تا ۲ سال و جرایم نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال یا هر ۲ مجازات یا انفصال از خدمت از ۶ ماه تا ۲ سال محکوم خواهند شد

دادسرای جرایم رایانه ای چگونه جایی است؟

دادسرای جرایم رایانه ای چگونه جایی است؟ هرگونه جرمی که در فضایه مجازی به وقوع بپیوندد در صلاحیت دادسرایه تخصصی جرایم رایانه ای در تهران و در بعضی از شهر هایه بزرگ کشور است و دادسرایه جرایم رایانه ای در معیت و همراه با پلیس فتا است. این دادسرا صلاحیت رسیدگی به هر جرمی را دارد که در فضایه مجازی اتفاق می افتد.

در خصوص با نحوه تنظیم شکایت افراد قبل از شکایت باید با افراد متخصص و وکلا در این زمینه مشورت کنند و تحقیقات لازم را به عمل آورند زیرا با شکایت نادرست و پرداخت هزینه رفت و آمد در دادسرا و مختومه شدن پرونده و صدور قرار منع تعقیب دعوا روبرو میشنود.

در صورتی ک شاکی خود شخصا اقدام به طرحی دعوی کند ابتدا باید از طریق یکی از دفاتر خدمات قضایی الکترونیک اقدام به ثبت نام در سامانه قضایی ثنا کند.

افرادی که در این مراجع قضایی کار میکنند از اطلاعات و دانش خوبی در زمینه رایانه و اینترنت برخوردارند

مشاوره حقوقی در خصوص جرایم رایانه ای

مشاوره حقوقی در خصوص جرایم رایانه ای مشاور حقوقی در خصوص جرایم رایانه ای در خصوص اخلال و تخریب داده ها و همچنین سامانه و رایانه اطلاعات جامع و شاملی را ارائه میدهد.

همواره لزوم و داشتن مشاور حقوقی متخصص در جرایم رایانه ای برایه بسیاری از کسب و کار ها و اشخاص حقیقی احساس میشود و مشاور حقوقی میتواند با داشتن دانش کافی و تخصص جرایم رایانه ای و اینترنتی را رفع رجوع کند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید