مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره آنلاین با وکیل جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جرایم اینترنتی شامل چه مواردی می شود؟مراحل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ایمشاوره حقوقی پیرامون جرایم اینترنتی

در دنیای ما جرایم و خلاف از دنیای واقعی پیشی گرفته و، وارد دنیای مجازی نیز شده است. برای همین افرادی تحت نام وکیل جرایم اینترنتی برای حل معضلات و مشکلات دنیا مجازی دست به کار شده اند تا مشکلات قربانیان جرم و جنایت دنیا مجازی را بگیرند.

مشاوره آنلاین با وکیل جرایم اینترنتی

جرایم اینترنتی شامل چه مواردی می شود؟

جرایم اینترنتی شامل چه مواردی می شود؟

در دنیای امروز با پیشرفت روز افزون دنیای مجازی علاوه بر بوجود آمدن سرگرمی های جدید و بروز که زندگی را رنگارنگ کرده و وقت خیلی از افراد در این دنیا می گذرد. نباید هرگز این را از یاد ببریم که گاهی این دنیای رنگارنگ و جالب برای بعضی ها سیاهی همراه می آورد و این دنیا انقدر ها هم خوب نیست ‌که ما فکر کنیم. برای خیلی ها پیش آمده که در دنیای مجازی اتفاقات ناگواری رخ داده و افرادی برایشان ایجاد مزاحمت و وحشت کرده اند. ما در ابنجا به جرایم اینترنتی  می پردازیم تا متوجه شوید چه چیز هایی در دسته این جرایم قرار می گیرند تا در این زمینه هوشیار تر باشید.

از کوچیک ترین آنها شروع می کنیم. تا حالا شده که خرید اینترنتی داشته باشید ولی طرف کلاه بردار از آب در بیاید و خرید شما را به دستتان نرساند و پولتان را بالا بکشند و جوابگوی شما نباشند برعکس این مسئله هم پیش می آید افرادی که با آپ های مختلف به تولید کاغذ واریز کرده و فروشنده را گول زده و پس از ساعتی از خرید خود ابراز پشیمانی کرده و خواستار پولشان می شوند در حالی که هیچ پولی واریز نشده و همه ی این ها یک حقه می باشد.

فحاشی ها بی مورد و توهین به خیلی از افراد دراینستا شاید به یک امر طبیعی بدل شده باشد که افراد عقده ای شروع به توهین و خالی کردن عصبانیتشان بر روی صفحات شخصی افراد کنند. که باید بدانند این کار آنها جرم می باشد و آن فردی که به آن توهین شده است می تواند از دست آن فرد ها شکایت کنید. شاید بگوئید انتقاد در صفحه ها عادی است اما کار بعضی ها از انتقاد گذشته و به توهین و خدشه به احساسات فرد می انجامد وفردی که مورد آزار قرار گرفته می تواند از آن فرد به پلیس شکایت کند پس حتما حواستان به کلماتی که زیر پست های کسی می نویسید باشد.

افرادی هستند که به هک کردن اینستا و تلگرام می پردازند تا از اطلاعات شخصی دیگران سو استفاده و از آن ها اخاذی کنند که موجب رنجش فرد مقابل می شود و گاهی نمی داند که چه باید کند و مجبور به دادن حق السکوت می شود تا اطلاعاتش جایی درز نکند. ولی بهترین راه گرفتن مشاوره از مشاوره جرایم اینترنتی است تا از این وصعیت اسفناک خارج شوند. حتی ممکن از تصاویر فرد با فتوشاپ سو استفاده کنند و موجب آبروریزی شوند.

مراحل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای

مراحل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای

برای شکایت کردن در دادسرای جرایم رایانه ای اول باید با یک و کیل و مشاور صحبت کرده و دلیل و مدرک هایی بر علیه فردی که موجب آزار شما شده داشته باشید بعد از مشاوره و با کمک دادیار مدارک را به دادگاه ارائه می دهید.تا پرونده ای برای آن صادر شود. و دادگاه به آن پرونده دادرسی می کند. و شما با ارائه مدارک کافی و صد البته با گرفتن مشاوره به دانش کافی نیز دست پیدا می کنید تا به حقتان برسید.

مشاوره حقوقی پیرامون جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی پیرامون جرایم اینترنتی

 

وقتی مشکلات مجازی به زندگی واقعی ما رخنه می کند خیلی ها درمانده می شوند و نمی دانند که باید چکار کنند. اینجاست که باید با مشاوران حقوقی جرایم اینترنتی گفت و گو کنند چون احساسات خودشان به آنها غلبه کرده و اجازه انجام کار درست را به آنها نمی دهد و همچنین اطلاعی ندارند که چکاری انجام دهند تا از شر مشکلشان خلاص شوند. برای همین بهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به مشاوران حقوقی می باشد و با پیشرفت دنیا مجازی نیازی نیست که حتما حضوری به آنها مراجعه کنید از طریق اینترنت نیز می توانید مشکل خود را حل کنید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید