مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مصادیق جرایم اینترنتی چیست؟مجازات جرایم رایانه ای در ایرانهزینه وکیل برای جرایم اینترنتی در سال 1400

رفتارهای غیرقانونی در همه جنبه ها و موقعیت های زندگی روزمره وجود دارد و دنیای رایانه نیز از این قاعده مستثنی نیست. بیشتر و بیشتر جرایم رایانه ای وجود دارد که به آنها جرایم اینترنتی نیز گفته می شود و دقیقاً در فضای دیجیتال یا اینترنت انجام می شود. برای این که در تله این جرایم گرفتار نشویم بهترین کار مشاوره جرایم اینترنتی است. مشاوره آنلاین با بهترین وکیل جرایم اینترنتی توسط ما صورت می گیرد.

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل جرایم اینترنتی

مصادیق جرایم اینترنتی چیست؟

مصادیق جرایم اینترنتی چیست؟ مصادیق جرایم اینترنتی یا جرایم رایانه ای هر عمل غیرقانونی است که توسط یک مجرم اینترنتی در فضای دیجیتال از طریق شبکه های رایانه ای و دستگاه های الکترونیکی مختلف انجام می شود. این اقدامات غیرقانونی صداقت و راز داری داده ها و سیستم های رایانه ای را تهدید می کند و هدف آنها کلاهبرداری و سرقت داده ها است.

این جرایم اینترنتی از طریق برنامه های مخربی که بدافزار نیز نامیده می شوند، برای آسیب رساندن، خراب شدن، پاک کردن، غیرقابل دسترسی بودن، حذف یا تغییر داده های رایانه ای بدون اجازه مالک و برای اهداف مالی و خسارت ایجاد شده است.

جرایم رایانه ای خصوصیات اصلی زیر را دارند:

آنها رفتارهای مجرمانه یقه سفید هستند، یعنی فقط تعداد معینی از افراد با دانش فنی خاص می توانند آنها را مرتکب شوند. این اقدامات یک فرصت است، زیرا در دنیای عملکردها و سازمانهای سیستم فناوری و اقتصادی از یک موقعیت مناسب یا بسیار شدید استفاده می شود.

آنها خسارات جدی اقتصادی وارد می کنند، زیرا تقریباً همیشه سود زیادی برای کسانی که سود می برند، به همراه دارد. آنها امکانات زمان و مکان را ارائه می دهند، زیرا در چند ثانیه و بدون نیاز به حضور فیزیکی تولید می شوند. آنها به دلیل ماهیت فنی خود، مشکلات زیادی برای تأیید دارند.

نفرت سایبری به خشونت، بیگانه ستیزی، پیام هایی که باعث نفرت، نژادپرستی و انواع دیگر تبعیض بر اساس استفاده از رسانه های سایبری می شود، اشاره دارد. اینها مطالبی نامناسب در نظر گرفته می شوند که می توانند به مردم آسیب برسانند.

مجازات جرایم رایانه ای در ایران

مجازات جرایم رایانه ای در ایران مجازات جرایم رایانه ای در ایران مطابق با آیین نامه های ملی انجام می شود. کلاهبرداری، عملی است که در آن داده ها دستکاری می شود و اشخاص حقیقی و حقوقی آسیب می بینند تا متحمل خسارت اقتصادی شوند. به این ترتیب مرتکب جرم سود مالی می برد. سیاه نمایی، عملی است که متشکل از مطالبه مبلغی در ازای عدم افشای اطلاعات محرمانه است.

فیشینگ، جایی که مجرمان رایانه ای به عنوان نهادهای مختلف مانند شرکت ها، ادارات دولتی یا آشنایان شخص ظاهر می شوند و داده های مورد نیاز برای جعل هویت خود را درخواست می کنند و بنابراین حساب های خود را در بانک ها، شبکه های اجتماعی، خدمات و برنامه ها وارد می کنند.

آزار و اذیت سایبری، آزار و اذیتی است که از طریق شبکه های اجتماعی مختلف با هدف تعقیب یا آزار و اذیت فرد دیگری انجام می شود، بدنام کردن آنها، تهدید به اخلاقی و غیره آنها است. به طور کلی، روش مورد استفاده کشف و افشای اسرار منتشر شده از نظرات یا فیلم های تبعیض آمیز، برچسب گذاری در نشریات و ایجاد الگوهای رفتاری است.

قانون خاصی نیست که جرایم سایبری را در یک نهاد هنجاری جداگانه از قانون کیفری تنظیم می کند، بلکه قانونی است که اعداد و ارقام معمول را در مواد مختلفی که اکنون در حال اجرا است، اصلاح، جایگزین و ترکیب می کند. . قانون گفته شده شامل موارد توزیع و نگهداری برای توزیع آزار کودکان، نقض ایمیل ها، دسترسی نامشروع به سیستم های رایانه ای، آسیب رساندن به رایانه و توزیع کد مخرب و موارد دیگر است.

هزینه وکیل برای جرایم اینترنتی در سال 1400

هزینه وکیل برای جرایم اینترنتی در سال 1400 قبل از هزینه برای یک وکیل جرایم اینترنتی اگر شما قربانی جرایم اینترنتی شده اید، آنرا به ما گزارش کنید، پنجره ارتباطی، تصویری یا پنجره بازشو را حذف نکنید. تاریخچه دستگاه ها را پاک نکنید. مهم است که چت ها، ایمیل ها و هر نوع شواهد دیجیتالی خود را ذخیره کنید. از این مدارک عکس بگیرید تا در داد رسی مشکلات شما کمک شما کنند.

جرایم اینترنتی مراقب همه است. بنابراین، مهم است که مراقب چنین جرایمی باشید، گزارش دهید و مراقب باشید. ما بهترین هزینه وکیل جرایم اینترنتی در سال 1400 را ارائه می دهیم. با ما تماس بگیرید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید