مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شکایت به پلیس فتا از طریق وکیل دادگستری

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید پلیس فتا چه وظیفه ای دارد؟پلیس فتا به کدام پرونده‌ ها ورود می‌کند؟هزینه وکیل برای شکایت به پلیس فتا

مشکلات اینترنتی از جمله مشکلاتی است که ممکن است هر آن برای هر کسب پیش بیاید و برای حل این مشکلات افرادی تحت عنوان مشاور حقوقی جرایم اینترنتی وجود دارند که به صورت تلفنی جوابگو مردم هستند و با طمانینه و ملایمت با عزیزان آسیب دیده سخن می گویند و با دانستن مشکل آن ها سعی در دادن راهنمایی هایی که برای آن ها سودمند است می پردازند

تا مراجعین آن ها بهتر متوجه موقعیتی که در آن قرار دارند بشوند و بتوانند راحت تر برای انتخاب وکیل تصمیم بگیرند. شکایت به پلیس فتا در این مجموعه امکان پذیر است.

شکایت به پلیس فتا از طریق وکیل دادگستری

آیا می دانید پلیس فتا چه وظیفه ای دارد؟

آیا می دانید پلیس فتا چه وظیفه ای دارد؟ همانطور که دنیا اینترنت در حال بزرگ شدن و گسترش امکانات است جرایم اینترنتی نیز هر روزه در حال بیشتر شدن می باشد. ما در این بخش انواع جرایم اینترنتی را به صورت تیتری فقط نام می بریم. تهدید به پخش کردن عکس و اطلاعات شخصی فرد از قبیل فیلم و عکس.

گرفتن اسکرین شات از گوشی فردی دیگر که گاها برای باج گرفتن این کار را می کنند که یک جرم کیفری است. انتشار کد ها و رمز هایی که ب افراد اجاز ورود به سایت هایی رو میدهد که ورود به اون ها غیر مجاز می باشد.

کپی رایت و پخش و انتشار فایل ها و اپ هایی که در اصل پولی هستند و افرادی حق انتشار دهنده اصلی فایل رو پایمال می کنند و این فایل ها روپخش می کنند. کلاهبرداری اینترنتی از طریق به کار انداختن فروشگاه های اینترنتی برای کلاه گذاشتن سر افراد و تلکه کردن آن ها تحت عنوان فروختن کالا و وسیله که دست آخر کالایی به دست مشتری نمی دهند.

اخاذی از طریق تماس های تلفنی تحت عنوان این که کسی برنده مبلغی شده و خالی کردن حساب بانکی شخص. بعضی اطلاعات کاملا محرمانه هستند مانند اطلاعات ارگان ها و مکان هایی قبیل مخابرات که برخی دسترسی غیر مجاز به آن ها دارند.

گذاشتن شنود و هک گوشی برای بدست آوردن اطلاعات. نشر اکاذیب و خبر های دروغ درباره برخی افراد سرشناس و خدشه دار کردن وجه عمومی فرد، و از بین بردن حیثیت آن در اجتماع. وکیل شکایت به پلیس فتا وظایف خود را به درستی می داند.

پلیس فتا به کدام پرونده‌ ها ورود می‌کند؟

پلیس فتا به کدام پرونده‌ ها ورود می‌کند؟ برای بعضی افراد که اطلاعات کافی در اختیار ندارند این سوال پیش می آید که اصلا جرایم اینترنتی چیست و به چه چیزی در فضای مجازی جرم گفته می شود؟ ما این سوال شما را جواب می دهیم تا اطلاعات کافی در این مورد را به دست آورید.

اگر بخواهیم انواع جرایم اینترنتی را نام ببریم باید از بزرگ ترین جرمی که ممکن است در فضای مجازی و اینترنت ممکن است رخ دهد شروع کنیم که هک و یا همان به اصطلاح به سرقت بردن اطلاعات شخصی افراد است که بعضی افراد با هک درصدد تهدید و سودجویی و بعضی نیز برای به دست آوردن اطلاعات این کار را انجام می دهند که مجازات این جرم بیشتر است و بسته به میزان جرم مرتکب شده مجازات آن تعیین می شود.

جرم دیگری که ممکن است در اینترنت رخ دهید استفاده از عکس جعلی و سو استفاده از عکس های دیگران است که باز هم مجازات دارد و جزو جرایم اینترنتی محسوب می شود.

به جز موارد گفته شده در بالا تهدید و یا مزاحمت دیگران نیز جزو این جرایم به حساب می آید و هر کدام مجازات مربوط به خود را دارد. همانطور که گفته شد مجازات جرایم اینترنتی بستگی به میزان جرم مرتکب شده دارد هر چه جرم انجام شده کمتر باشد مجازات کمتری نیز برای آن در نظر گرفته می شود و بالعکس هرچه جرم بیشتر باشد مجازات سنگینی نیز در پی دارد، که این مجازات شامل حبس، شلاق و همچنین جریمه نقدی می باشد، که قاضی بعد از تعیین حکم مجرم را مجازات می کند.

هزینه وکیل برای شکایت به پلیس فتا

هزینه وکیل برای شکایت به پلیس فتا در حوزه جرایم اینترنتی وقتی افراد شاکی بعد از صحبت های لازم با مشاور جرایم رایانه ای به وکیل جرایم اینترنتی ارجاع داده می شوند. تا وکیل های خبره و کار بلد که هر کدام در یکی از حوزه های جرایم اینترنتی مشغول اند با توجه به مشکل مراجعه کننده بتوانند مشکلات مراجعین را به راحتی حل کنند و آن ها را از دلهره خلاص سازند

.پس باید در نظر داشته باشید که در زمینه ی جرم و جنایت های اینترنتی شما تنها نیستید ومشاورا و کیلانی دلسوز و خبره در کنار شما هستند. هزینه وکیل در این مجموعه مناسب است.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید