مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت مشاور حقوقی جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست جرایم اینترنتی را بشناسیدوظیفه سازمان جرایم اینترنتی چیست؟مشاوره تلفنی در خصوص جرایم اینترنتی

شرکت مشاور حقوقی جرایم اینترنتی برای آگاهی و کمک به افرادی که دچار سواستفاده اینترنتی شده اند و به دام مجرم های فضای مجازی افتاده اند ، به وجود آمده است. افرادی که مورد سرقت های اینترنتی و کلاهبرداری از طریق اینترنت قرار گرفته اند و اقدامات مربوط به طرح شکایت و پیگیری را نمی دانند ، به کمک مشاوره جرایم اینترنتی اقدامات لازم را انجام می دهند.

شرکت مشاور حقوقی جرایم اینترنتی

لیست جرایم اینترنتی را بشناسید

لیست جرایم اینترنتی را بشناسید با گسترش استفاده از اینترنت و تکنولوژی جرایمی به وجود آمده است. به این گونه جرایم ، جرایم اینترنتی گفته می شود. این گونه جرایم شامل موارد زیادی می باشد. جرم ها و تخلفاتی که در فضای مجازی و اینترنت رخ می دهند ، باعث ایجاد آزار و اذیت برای بسیاری از کاربران اینترنتی می شود. جرایمی که در اینترنت انجام می شود ، انواع مختلفی دارد و به روش های مختلف انجام می شود. برای آگاهی از انواع لیست جرایم اینترنتی با ما همراه باشید ، تا شما را با انواع این نوع جرم ها آشنا کنیم.

۱. مزاحمت و آزار و اذیت جزو یکی از جرم هایی است که در اینترنت و فضای مجازی انجام می پذیرد. مزاحمت در فضای مجازی توسط افردی که سعی دارند ، با اینکار شخص خاصی و یا حتی کشور خاصی را بد جلوه دهند و یا کلا به دلایل درگیری های شخصی بین افراد صورت می پذیرد. همچنین مزاحمت های اینترنتی برخی جوانان و نوجوانان برای افراد دیگر و یا برای دختران جزو جرایم اینترنتی محسوب می شود.

۲. سرقت اطلاعات از طریق دسترسی های غیر مجاز نیز جزو این نوع جرم ها محسوب می شود. افرادی جهت بدست آوردن اطلاعات مالی و خصوصی کاربران با انجام اقدامات سایبری که توسط نرم افزار های خاصی از طریق رایانه انجام می شود ، اطلاعات شخصی و مهم افراد را هک می کنند. از این طریق سرقت های اینترنتی با استفاده از اطلاعات بانکی انجام می پذیرد.

۳. توهین و فحاشی نیز جزو جرم های صورت گرفته در اینترنت می باشد. برخی افراد که عقاید و نظرات فرد دیگر را قبول ندارند ، با توهین و فحاشی نسبت به فرد باعق ایجاد تنش در فضای مجازی می شوند. توهین به اشخاص و جامعه و یا کشوری دیگر جرم محسوب می شود.

۴. جاسوسی از طریق اینترنت نیز جزو این نوع از جرایم محسوب می شود. جاسوسی از طریق روش های مختلف از جمله روش اینترنتی انجام می پذیرد. به دلیل بدست آوردن اطلاعات مهم و مخفی افراد و شرکت ها و سازمان ها این اقدام ناشایست انجام می پذیرد. این نوع جرم ها از طریق پهنای باند اینترنت انجام می شود. برای سواستفاده های اقتصادی و تجاری از برخی از شرکت ها جاسوسی های اینترنتی صورت می پذیرد.

۵. هک کردن اطلاعات و سیستم های رایانه ای توسط برخی افراد که از طریق برنامه نویسی سعی می کنند ، اطلاعاتی بدست آورده و یا اختلالاتی ایجاد کنند. این افراد مهارت زیادی در مورد فضای مجازی و سیستم های مجازی دارند و بسیار حرفه ای اقدام به هک اطلاعات افراد دیگر می کنند. معمولا دستگیری آنها بسیار سخت می باشد، زیرا به طور مخفی و هوشمندانه اقدام می کنند.

۶. حملات سایبری یکی دیگر از جرایم اینترنتی محسوب می شود. این اقدامات جهت ابجاد اختلالات شبکه های سیستم رایانه ای کشوری و دولتی و از طریق نفوذ بدافزارهای ویروسی انجام می شود. هدف این افراد هک و نشر اطلاعات نظامی و سیاسی یک کشور می باشد.

۷. سواستفاده از کودکان و زنان از طریق اقدام به تهدید نیز جزو جرایم فضای مجازی می باشد.

۸. بزهکاری اینترنتی که توسط افراد و از طریق چت های تصویری انجام می پذیرد و شئونات اخلاقی زیر پا گذاشته می شود.

۹. سواستفاده از اطلاعات بانکی افراد که توسط بدافزار ها و ویروس انجام می شود ، جزو اینگونه جرایم محسوب می شود.

وظیفه سازمان جرایم اینترنتی چیست؟

وظیفه سازمان جرایم اینترنتی چیست؟ وظیفه سازمان جرایم اینترنتی ایجاد امنیت و همچنین مبارزه با جرایم اینترنتی و شناسایی مجرمان اینترنتی می باشد. این سازمان وظیفه دارد ، به کلیه جرایم اینترنتی صورت گرفته رسیدگی و اقدامات لازم را برای شناسایی و دستگیری مجرمان فضای مجازی انجام دهد.

مشاوره تلفنی در خصوص جرایم اینترنتی

مشاوره تلفنی در خصوص جرایم اینترنتی از طریق مشاوره تلفنی در خصوص جرایم اینترنتی می توانید ، به راحتی اطلاعات زیادی درمورد جرمی که صورت گرفته و اقداماتی که باید انجام دهید ، به دست آورید. اگر امکان مشاوره حضوری را ندارید ، از طریق تلفن با مشاوران جرایم اینترنتی ارتباط برقرار کنید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید