مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر وکالت جرایم فیس بوک در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قوانین مربوط به جرایم فیس بوکهزینه وکالت جرایم فیس بوک سایبری

دفتر وکالت جرایم فیس بوک در اصفهان تمام تلاش خود را می کند تا مشکلات مجرمین خود را بر اساس قانون حقوقی حل کند. برای گرفتن مشاوره از این مراکز می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید. با مشاوره از این مراکز می توانید  با کمتری هزینه مشکلات کیفی خود را رفع کنید.

دفتر وکالت جرایم فیس بوک در اصفهان

قوانین مربوط به جرایم فیس بوک

قوانین مربوط به جرایم فیس بوک

بیشتر قوانین مربوط به دسترسی به فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی در استفاده از اماکن مجاز جرم تلقی نمی شود.
با توجه به اینکه فیسبوک یک مرکز جرم است ، مردم باید هوشیار باشند که به این شبکه وارد نشوند، به گونه ای که با میل و یا ناخواسته وارد عرصه جرم نشوند.
   
طبق قانون جرایم رایانه ای ، چیزی به نام مجازات افراد به دلیل عضویت در فیس بوک وجود ندارد و حتی اگر از اطلاعات آنها سوء استفاده کنند.  و به دادگاه جنایات رایانه ای بروند ، شکایت آنها پیگیری می شود. اما هرگز با این افراد به عنوان متهم رفتار نمی شود. و بنابراین عضویت در فیس بوک جرم نیست ، مگر اینکه مردم بخواهند از این فضا استفاده کنند. در مورد موضوعات بی ربط مانند سیاست و جاسوسی صحبت کنید جرم محسوب میشود.
   
برای  استفاده از شبکه های اجتماعی و فیس بوک بهتر از مکان مجاز فیلتر استفاده کنید ، بهتر می باشد از سایت های ضد انقلاب و سیاسی دوری نمایید. از این سایت برای آموزش و کارهای علمی استفاده کنید. و از دادن و گذاشتن اطلاعات شخصی خود داری نمایید. طبق قانون اساسی هر کس اقدام به جاسوسی در این شبکه های اجتماعی نمایید مطابق به عنوان اساسی جرایمی از جمله جریمه نقدی، زندان، اعدام در پی خواهد داشت.
   
ماده 1 قانون جرایم سایبری می گوید: هرکسی دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سیستم های رایانه ای یا سیستم های ارتباطی که با اقدامات امنیتی محافظت می شود ، داشته باشد. وی به 91 روز تا یک سال زندان یا جریمه 5 تا 20 میلیون ریال یا هر دو محکوم خواهد شد. به گفته این کارشناس ، نیازی به ارائه پرونده در متن قانون نیست ، اما قوانین چارچوبها را تعیین می کنند ، در حالی که طبق ماده 22 همان قانون ، دستگاه قضایی کمیته ای را برای تعیین نمونه های محتوای مجرمانه در دادستان کل کشور رسیدگی می شود.

هزینه وکالت جرایم فیس بوک سایبری

هزینه وکالت جرایم فیس بوک سایبری

هزینه وکالت جرایم فیس بوک سایبری با توجه افزایش حقوق کارمندان و افزایش دلار در حال نوسان می باشد. در کل هزینه وکالت جرایم فیس بوک سایبری بر اساس مراحل آن مشخص می شود. برای انتخاب بهترین وکالت جرایم سایبری می توانید به روش های مختلفی اقدام کنید. شما می توانید به صورت اینترنتی اقدام گرفت

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید