مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر وکالت جرایم سایبری در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید جرایم سایبری یعنی چه؟مصادیق جرم سایبری در فضای مجازیمتخصص جرایم سایبری در ایران

وکالت سایبری که به وسیله وکلای متخصص انجام می شود و اما در این حوزه علاوه بر تخصص درباره دانش حقوقی به دانش فنی و تخصص در مورد کامپیوتر نیز نیاز است زیرا که همان اندازه که دانش حقوق در این حوزه نقش دارد موارد دیگری مانند: مدارک جرم، نگهداری ردپای مرتکب جرم و … هنگام ارائه مستندات و دفاع بسیار مهم است.دفاتر وکالت جرایم سایبری در تهران توسط زبده ترین وکلای پایه یک در دادسرای ناحیه ۳۱ منطقه تهران پذیرفته می شود.

دفتر وکالت جرایم سایبری در تهران

آیا می دانید جرایم سایبری یعنی چه؟

آیا می دانید جرایم سایبری یعنی چه؟ برای بسیاری از افراد سوال اینکه آیا می دانید جرایم سایبری یعنی چه؟ در حد یک سوال بی جواب در مغز های شان باقی مانده است حال ما اطلاعاتی در این رابطه در اختیار شما قرار می دهیم.

باید گفت که جرائم سایبری نمونه ای از جرائم اینترنتی هستند که این جرم‌ها در محیط سایبری به وقوع می پیوندند.

محیط سایبری در حقیقت، محیط مجازی اند. در این محیط، کاربران اینترنتی توانایی این را دارند که به هرگونه اطلاعاتی اینترنتی در کل دنیا دست پیدا کنند.

اما چگونگی ایجاد جرایم سایبری به صورت کپی عین عکس خواهد بود که این کارها را مجرمینی مانند: هکرها، کرکرها، فریک ‌های تلفن این کارها را با نامی تحت عنوان سایبری انجام می دهند.

به این نکته هم باید اشاره ای بکنم که بحران سازهای سایبری، همانا ویروسها، عنکبوتهای موتورهای جستجو و پالس‌های الکترومغناطیسی، کرم‌ها و بمب‌های منطقی را شامل می شوند.

مصادیق جرم سایبری در فضای مجازی

مصادیق جرم سایبری در فضای مجازی بایستی بدانید که مجرمین سایبری برخلافکاران و بزهکاران افرادی بسیار زیرک می باشند که از ضریب هوشی بسیار بالایی برخوردار هستند پس طبیعتا مبارزه با این چنین افرادی که از ذکاوت بالایی برخوردارند، سخت تر است.

مصادیق جرم سایبری در فضای مجازی شامل مواردی که در قسمت زیر اشاره ای به آن شده می باشد:

  1. شنود غیرمجاز
  2. جعل کامپیوتری
  3. جاسوسی کامپیوتری
  4. سرقت کامپیوتری
  5. کلاهبرداری کامپیوتری
  6. جرایمی در رابطه با رعایت نکردن عفت و اخلاق عمومی
  7. و …

همه موارد بالا به عنوان جرم سایبری فضای مجازی دانسته می شوند پس بایستی کاربران همیشه مواظب اطلاعات خود در رایانه شخصی خود و لپ تاپ های خود باشند.

متخصص جرایم سایبری در ایران

متخصص جرایم سایبری در ایران با توجه به اینکه در حال حاضر با رشد و شکوفایی فناوری اطلاعات مواجه هستیم در نتیجه این خود باعث رشد و شکوفایی جرائم جدیدی روبه رو خواهیم بود که خود این خطری برای دستگاه قضایی خواهد بود پس باید به فکر تربیت متخصصانی در زمینه قضاوت خواهند بود تا به این جرائم نو ظهور رسیدگی نمایند تا بتوانند حق از دست رفته مردم را بستانند.

پس در این زمینه جهت رفاه حال مردم دست به تربیت متخصصان زده اند. بنابراین بهترین وکلا یا متخصص جرایم سایبری در ایران وجود دارد که سعی در حل مشکلات عموم مردم می کنند.

اما چند سالی به دلیل بالا بودن حجم دعاوی در دستگاه قضایی باعث شده تا در این زمینه دادسرایی در ناحیه ۳۱ تهران تشکیل یابد که به جرایم کامپیوتری رسیدگی کنند.

بنابراین برای اثبات تخلف این چنین افرادی نیاز در زمینه اینترنت و کامپیوتر نیاز به افراد متخصصی در این موارد می باشند که با نام وکلای جرایم سایبری نامیده می شوند که تلاش می نمایند تا حقوق از دست رفته موکلین را برگردانند.

بنابراین چون مردم شناختی در رابطه با ویژگی های یک وکیل سایبری ندارند و اینکه باید چه نکاتی را در نظر داشته باشند پس با انتخاب غلط وکیل باعث خواهند شد چون وکیل در این زمینه مهارت و تخصصی ندارد متحمل زیان بسیاری شوند.

افراد سودجو و متخلف زیادی وجود دارد که سعی در انجام تخلف های زیادی می باشند در حقیقت این افراد با زیر پا گذاشتن رفاه حال مردم سعی در برهم زدن وضعیت موجود خواهند بود.

در نتیجه بهترین راه برای رهایی از این روش با فکر و با ذکاوت بودن است تا جلوی تلاش های بی خود این افراد متخلف را بگیریم و اینکه با خیالی راحت به کارمان بپردازیم.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید