مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر مشاور حقوقی جرایم اینترنتی رایانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجازات جرایم اینترنتی و رایانه ای چیست؟هزینه مشاور حقوقی جرایم اینترنتی اصفهان

مشاور حقوقی جرایم اینترنتی رایانه ای از جمله مشاورینی است که به افراد کمک می کند پرونده خود را سریع تر به نتیجه برسانند. دفتر مشاور حقوقی به مکانی گفته می شود که مشاور در آن جا به حل پرونده افراد می پردازد‌. مشاورین حقوقی جرایم اینترنتی تلاش می کنند تا به افراد در زمینه‌ شکایات جرایم اینترنتی کمک نمایند.

در ادامه شما را با این گونه مشاورین بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

دفتر مشاور حقوقی جرایم اینترنتی رایانه ای

مجازات جرایم اینترنتی و رایانه ای چیست؟

مجازات جرایم اینترنتی و رایانه ای چیست؟ با توجه به توضیحاتی که در بالا خدمتتان ارائه داده شد شاید برایتان سوال شود که مجازات جرایم اینترنتی و رایانه ای چیست؟ که در ادامه به این پرسش نیز پاسخ داده ایم.

در این باره باید بگوییم مجازات جرایم اینترنتی با توجه به نوع جرمی که مجرمین انجام داده اند معین می شود و هرچقدر جرم آن ها سنگین تر باشد مسلما مجازات سخت تری در انتظار آن‌ ها خواهد بود. در ادامه چند‌ مورد از مهم ترین مجازات جرایم اینترنتی را برایتان بیان نموده ایم، با ما همراه باشید. 

خالی کردن حساب از طریق اینترنت

برخی از مجرمین با عنوان فروشگاه های اینترنتی در بستر فضای مجازی فعالیت می کنند و با دریافت اطلاعات حساب افراد بدون اجازه حساب آن ها را خالی می کنند. طبق قانون هر فردی که مرتکب چنین جرمی شود محکوم به تحمل هفتاد ضربه شلاق و برگرداندن تمام وجه ربوده شده خواهد شد.

پخش عکس

برخی از افراد سودجو سعی می کنند از طریق اینترنت عکس های خصوصی افراد را به دست‌ بیاورند و فرد را تهدید کنند‌، این افراد طبق قانون به مجازات هایی مثل دو تا سه سال حبس و تحمل ضربات شلاق محکوم می شوند.

هک کاربران

برخی از مجرمین با استفاده از نرم افزار های جاسوسی سعی می کنند موبایل کاربران را تحت کنترل خود در بیاورند. این افراد طبق قانون مجرم‌ شناخته می شوند و محکوم به مجازات های سنگینی می شوند. مجازات این گونه مجرمین شامل‌ دو سال حبس و پرداخت جریمه نقدی خواهد بود.

هزینه مشاور حقوقی جرایم اینترنتی اصفهان

هزینه مشاور حقوقی جرایم اینترنتی اصفهان هزینه مشاور حقوقی اصفهان که به شما خدماتی در ارتباط با جرایم اینترنتی را ارائه دهد با توجه‌ به نوع خدمات ارائه شده معین می شود. هرچقدر که میزان خدماتی که به آن احتیاج دارید بیشتر باشد هزینه مشاور نیز بالاتر خواهد بود.

اگر بخواهید که مشاور تمام مراحل پرونده را به انجام برساند نیز باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. ارائه دهنده مشاور حقوقی به افراد همین موسسه می باشد. این موسسه بهترین مشاورین حقوقی در اثفهان را به شما معرفی می نماید و تلاش می کند که شما بتوانید با پرداخت کمترین هزینه پرونده خود را به نتیجه برسانید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید