مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر بهترین وکیل فارکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نمونه از مصادیق جرم فارکسآنچه از جرایم فارکس باید بدانیدمتخصص جرایم فارکس در ایران

بهترین وکیل فارکس کسی که در حوزه مسائل حقوقی و مالی مربوط به بازارهای مالی از اطلاعات جامع و کاملی برخوردار باشد و دارای سواد آکادمیک در این زمینه باشد. وکیل فارکس خوب باید دارای اطلاعات به روز درباره‌ی بازار پول و ارز، چگونگی سرمایه گذاری در بورس، شناختن بهترین راه برای کسب سود وشناختن پیچ و خم‌های گذر از شرایطی که دربازار فارکس به وجود می‌آید. وکلای فارکس دارای مراکز و دفاتر مخصوص هستند و اکر کسی در بازاردسود و سرمایه وفارکس مال باخته شود در بازگردانی سود به او کمک خواهند کرد.دفتر بهترین وکیل فارکس

چند نمونه از مصادیق جرم فارکس

چند نمونه از مصادیق جرم فارکس

  • پرونده هایی از قبیل جرایم مالی، کلاهبرداری های اینترنتی، خیانت در امانت، الزام انجام تعهدات، مطالبه ضرر و زیان، از مصادیق جرم فارکس محسوب می‌شوند. فارکس به معنی بازار تبادل ارز های خارجی است در این بازار افراد به مبارزه مبادله و خرید و فروش ارزهای مهم دنیا می پردازند در حال حاضر در کشور ما مجوز کارگزاری در فارکس برای هیچ شرکتی صادر نشده است و فعالیت آن ممنوع اعلام شده است.
  • این به این علت است که ممکن است افرادی در آن با تشکیل زنجیره انسانی فعالیت هرمی در آن نمایند اما متاسفانه برخی فارکس را با گل کوییز اشتباه گرفته و فعالیت این دو را یکی می دانند متاسفانه عدم آگاهی مردم نسبت به بازار فارکس شد در ذهن بسیاری از مردم و حتی مسئولین انشایی به ایجاد گردد آنها معتقدند کارگزاریهای با این نام به جذب سرمایه های مردم اقدام کلاهبرداری می کنند.
  • بازار فارکس چیزی شبیه بازار بورس است و صرفاً شرکتهای گلدکوئست ای از نوع آن بر رسیدن به مقاصد و اهداف خود سوء استفاده می کنند با توجه به استفتا های اخذ شده درباره این بازار فعالیت در این بازار قانون جرم نیست و فعالیت های آنها در قالب کارگزاری جرم محسوب می شود.

آنچه از جرایم فارکس باید بدانید

آنچه از جرایم فارکس باید بدانید در همه جای دنیا فعالیت در بازار فارکس قانونی داشته و فعالیت در آن منع قانونی ندارد فعالیت در بازار بورس فارکس یک‌ منبع درآمدزا محسوب می‌شود. کشورهایشان بنابه دلایل مختلف جز معدود کشورهایی است که درآن معامله و فعالیت جرم و غیرقانونی تلقی می‌شود.

همان طور که می‌دانید فعالیت در بازار بورس یکی از پرریسک ترین راههای سرمایه گزاری می باشد البته از طریق راههایی می‌توان این ریسک را کاهش داد اما در فارکس موضوع اصلی معامله ارز می‌باشد این بازار را پرخطر کرده است.قیمت ارز تحت تاثیر عوامل مختلف بوده و افرادی که وارد این بازار می‌شوند بایددانش و آگاهی لازم را داشته باشند در غیرانصورت دست به معاملات بزرگ و زده و دچار ضرر مالی بزرگی می‌شوند.

دلایل قانونی نبودن فارکس شامل:ربوی بودن معاملات با توجه به دریافت اعتبار از کارگزاری‌ها، کلاهبرداری‌های گسترده توسط افراد سودجو، خروج حجم بالایی از سرمایه و ارز از کشور،ورود افراد بی تجربه به بازار فارکس، وجود پیچیدگی در این بازار،شرعی نبودن از نظر اسلامی،تاثیر مسائل سیاسی و اقتصادی کشورها، نداشتن منفعت مالی برای کشور از جمله مواردی است که فارکس را از اعتبار خارج و زمینه‌ساز وقوع جرم می‌شود.

متخصص جرایم فارکس در ایران

متخصص جرایم فارکس در ایران متخصص جرایم فارکس در کشور ایران همانند وکلا دارای مجوز کار می‌باشند و دفتر و مکان‌های به خصوصی برای مشاوره و خدمات دهی، مشغول به فعالیت هستند. این افراد علاوه بر دانش حقوقی و قانونی از مهارت‌های لازم راجبه معاملات اقتصادی و بازار پول و ارز برخوردار هستند و از پیچیدگی های بازار سرمایه به خوبی سردر می‌آورند و می‌توانند کمک بسیار خوبی برای افرادی که در این حیطه وارد شده و با مشکل مواجه شده‌اند باشند.

یکی از ساده‌ترین راهها برای دسترسی و شناختن به این وکلا و کسب اطلاعات راجبه سابقشان اینترنت و فضای مجازی است و حتی برخی از آن‌ها از همین طریق اقدام به مشاوره و راهنمایی می‌کنند و به سوالات متقاضیان پاسخ می‌دهند تا فرد درخواست کننده با خیال راحت اقدام به درخواست خدمت کند و مشکل خود را برطرف سازد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید