مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درخواست وکیل پایه یک دادگستری کلاهبرداری رایانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

برخی از نمونه های کلاهبرداری رایانه ایهزینه وکیل حرفه ای کلاهبرداری رایانه ای

کلاهبرداری رایانه ای، نوع جدیدی از کلاهبرداری بوده که امروزه افراد زیادی به عنوان متهم یا شاکی در دام چنین مشکلاتی افتاده اند.

از این رو برای برطرف نمودن چنین مشکلاتی، نیاز به درخواست وکیل کلاهبرداری رایانه ای خواهیم داشت تا از این طریق از فرد متهم رفع اتهام گردیده و یا افراد شاکی حق خود را دریافت نمایند.

درخواست وکیل پایه یک دادگستری کلاهبرداری رایانه ای

برخی از نمونه های کلاهبرداری رایانه ای

برخی از نمونه های کلاهبرداری رایانه ای امروزه اینترنت و رایانه نقش عظیمی در زندگی افراد داشته، به طوری که بخش عظیمی از معاملات، روابط دوستی و غیره بر پایه علوم اینترنتی شکل خواهد گرفت. از این رو کلاهبرداری ها هم شکل جدیدی به خود گرفته و با عنوان کلاهبرداری های اینترنتی یا رایانه ای شناخته شده است.

و اما کلاهبرداری های رایانه ای، نمونه های مختلفی داشته که در ادامه به شرح برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

فیشینگ:

در حقیقت فیشینگ از نمونه جرایم اینترنتی بوده که به عنوان اصلی ترین جرایم شناخته شده است و در واقع این نمونه از خلاف اینترنتی، در  قالب ساخت صفحات مجازی مشابه درگاه های بانکی می باشد و ۵۰ درصد از جرایم رایانه ای مربوط به فیشینگ خواهد بود.

از این رو مراجعه کنندگان را فریب داده تا در این صفحات مجازی، کلیه اطلاعات مربوط به کارت بانکی را وارد کرده و از این طریق اطلاعات حساب شخص را برداشته تا در فرصتی مناسب از حساب وی برداشت نمایند. 

فروش اینترنتی کالای تقلبی:

امروزه  خرید و فروش های اینترنتی، رونق چشمگیری داشته است، از این رو سایت های بیشماری در این زمینه راه اندازی گردیده تا اجناس مختلف را به صورت اینترنتی در اختیار خریداران قرار خواهند داد. اما ممکن است که فروشندگان اینترنتی، کالا های اصل را به خریداران معرفی کرده، در صورتی که بعد از خرید کالای تقلبی را به خریداران ارائه کرده و پس از تحویل کالای تقلبی، به مشتری پاسخگو نخواهند بود.

ساخت صفحات جعلی در اینترنت:

در این روش، اشخاص با در دست داشتن اطلاعات شخص دیگری، اقدام به ساخت صفحات جعلی به نام وی نموده و پس از آن برای دوستان و آشنایان او، درخواست دوستی ارسال می نمایند و از این طریق به اطلاعات شخصی دیگران دست یافته و با استفاده از اطلاعات دیگران کلاهبرداری خواهند کرد.

هزینه وکیل حرفه ای کلاهبرداری رایانه ای

هزینه وکیل حرفه ای کلاهبرداری رایانه ای معمولا جرایم اینترنتی و کلاهبرداری های رایانه ای، ممکن است به گونه ای باشد که از نام فرد یا اشخاص استفاده کرده و اقدام به سرقت و یا خلاف اینترنتی نمایند.

از این رو برای رفع چنین اتهاماتی نیاز به کمک گرفتن از وکیل حرفه ای کلاهبرداری رایانه ای خواهیم داشت. و اما هزینه وکیل کلاهبرداری رایانه ای، به نوع کلاهبرداری و هم چنین به تعداد شاکی های فرد متهم، بستگی خواهد داشت.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید