مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درخواست وکیل شرکت هرمی اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره وکیل شرکت هرمی بیشتر بدانیدهزینه وکیل شرکت هرمی در تهران

جهت درخواست وکیل شرکت هرمی اینترنتی می توان از طریق مؤسسات حقوقی ارائه دهنده خدمات و مشاوره تخصصی و حقوقی در زمینه جرائم رایانه ای، کسب و کار اینترنتی و فناوری اطلاعات اقدام نمود. وکلای دادگستری و کارشناسان ارشد مشاغل الکترونیکی فعال در این مؤسسات با تخصص و مهارت کافی و آشنایی با کلیه قوانین و مقررات این حوزه از جرائم اقتصادی، راهگشا و راهنمای موکلین در پیشبرد روند پرونده و احقاق حق موکلین می باشند.

درخواست وکیل شرکت هرمی اینترنتی

درباره وکیل شرکت هرمی بیشتر بدانید

درباره وکیل شرکت هرمی بیشتر بدانید وکیل مدافع فعال در جرائم شرکت های هرمی پس از قبول وکالت و امضای قرار داد با موکل بایستی ابتدا متن دادخواست و شکایت را تنظیم و تقدیم دادگاه نماید تا زمان رسیدگی به پرونده مشخص گردد. تا روز رسیدگی به پرونده، وکیل مدافع کلیه مدارک و مستنداتی که نشان دهنده نوع فعالیت موکل خود در شرکت هرمی می باشد را جمع آوری می نماید.

امروزه به دلیل پرونده های زیادی که در زمینه فعالیت های هرمی وجود دارد و تفاوت شرکت های هرمی و شبکه های بازاریابی وکلای مدافع در درجه اول به دنبال نوع فعالیت شرکت مربوطه و مشخص نمودن مرز بین این دو شرکت می باشند. اگر اثبات شود شبکه ذکر شده در پرونده از نیروی انسانی در جهت عرضه کالا و یا خدمات استفاده می شده می تواند بی گناهی موکل خود را اثبات کند.

مشخص نمودن نوع فعالیت شرکت ذکر شده در پرونده بایستی با ارائه مدارک و مستندات کتبی باشد و دادگاه هیچ گونه دلیل و مدرک صوری و غیر مستند را نمی پذیرد. وکیل مدافع با ارائه مدارک جمع آوری شده در روز دادگاه و دفاع از موکل خود می تواند در صورت مجرم شناخته شدن موکل تقاضای تجدید نظر نماید تا زمان دیگری برای رسیدگی به پرونده تعیین گردد.

هزینه وکیل شرکت هرمی در تهران

هزینه وکیل شرکت هرمی در تهران هزینه وکیل شرکت هرمی در تهران متغیر می باشد، اگر مبلغ پرونده مشخص و محرز باشد وکیل تهران معمولا ده در صد از آن مبلغ را به عنوان حق الزحمه دریافت می کند و در پرونده هایی که مبلغ ریالی و مالی به صورت دقیق مشخص نشده باشد معمولا هزینه وکیل به صو ت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد.

مبلغ توافق شده معمولا بر اساس اهمیت و ارزش نتیجه صادر شده از طرف دادگاه برای موکل و روند پرونده تعیین می گردد. در پرونده هایی که حجم کار مانند جمع آوری اطلاعات لازم، مدارک و مستندات، هزینه هایی مانند اسکن، کپی، باطل نمودن تمبر و غیره زیاد باشد معمولا هزینه وکیل نیز افزایش می یابد.

همچنین پرونده هایی که دارای ‌مجرم و مجرمین غایب بوده و روند پرونده به زمان بیشتر و پیگیری های مداوم و زمانبر نیاز دارد جزو پرونده های سنگین محسوب شده و از هزینه وکالت بیشتری برخوردار می باشد‌.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید