مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درخواست وکیل جرم هتک حیثیت ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از جرم هتک حیثیت چیست؟هزینه وکیل جرم هتک حیثیت اینترنتی

یکی از جرایمی که ممکن است به افراد و آبروی ان ها صدمه وارد سازد اظهارات خلاف واقع و توهین آمیز می باشد که موجب هتک حیثیت و حرمت می گردد، افرادی که در معرض این آسیب قرار می گیرند می توانند با درخواست وکیل جرم هتک حیثیت ایران از حق خود دفاع نمایند.  

درخواست وکیل جرم هتک حیثیت ایران

منظور از جرم هتک حیثیت چیست؟

منظور از جرم هتک حیثیت چیست؟ به زبان ساده هر گونه نوشته، دستکاری در عکس یا تصویر و انتشار آن به نحوی که موجب از بین رفتن حیثیت فرد شود هتک حیثیت نامیده می شود اما در چه صورتی این مورد جرم محسوب می شود و مجازات آن چیست؟ 

برای این که این مورد جرم تلقی شود معمولا دارای دو رکن می باشد، اول این که مورد یاد شده باید خلاف واقع باشد و دوم این که مورد انتشار یافته توهین آمیز باشد.  

امروزه با گسترش اینترنت و فضای مجازی متاسفانه برخی از افراد با سوء استفاده از این موضع، حیثیت افراد را با انتشار امری خلاف واقع و توهین آمیز به خطر می اندازند. مطابق ماده 16 جرایم اینترنتی افرادی که مرتکب چنین موارد ی می شوند بین 91 تا دوسال حبس و پنج میلیون تا چهل میلیون ریال جزای نقدی در انتظار آن ها می باشد.  

البته باید توجه داشت که هتک حیثیت شامل  انتشار عکس و فیلم نمی شود این عمل در صورتی است که فرد در نوشته یا تصویر و یا عکس تغییراتی انجام دهد به نحوی که موجب از بین رفتن حیثیت فرد شود، به طور مثال قرار دادن یک عکس مستهجن در کنار یک استاد یا یک شخص با استفاده از فتوشاپ یا برنامه های ویرایشی دیگر و سپس انتشار آن در فضای مجازی به گونه ای که موجب از بین رفتن حیثت فرد شود. 

هزینه وکیل جرم هتک حیثیت اینترنتی

هزینه وکیل جرم هتک حیثیت اینترنتی هزینه وکیل جرم اینترنتی مطابق تعرفه مشخص می شود البته در مواردی شخص می تواند با وکیل خود در مورد مبلغ به توافق برسد. این موسسه در جهت رفاه حال مشتریان خود تلاش می کند تا هزینه وکیل جرم هتک حیثیت اینترنتی را با در نظر گرفتن شرایط متقاضی در نظر بگیرد.  

البته باید توجه داشت که برخی از این هزینه ها در جهت هزینه های مربوط به دادگاه صرف خواهد شد، که از هزینه های وکالت کسر می گردد و معمولا توسط فرد پرداخت می شود. 

متقاضیان درخواست وکالت جرم هتک حیثیت می توانند به طور مستقیم با این دفتر ارتباط برقرار نمایند و با ارتباط مستقیم با کارشناسان می توانند از مشاوره رایگان با این کارشناسان بهره مند گردند. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید