مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دادسرای جرایم رایانه ای تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه زمانی باید به دادسرای جرایم مراجعه کرد؟چگونگی ثبت شکایت در دادسرای جرایم اینترنتیهزینه شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای

دادسرای جرایم رایانه ای تبریز به دنبال آن است که کسنی که از قانون می گریزند را جریمه نماید این داد سرا کارایی زیادی دارد و افراد زیادی به آن مراجعه می کنند. دادسرای جرایم اینترنتی در مدل های مختلف وجود دارد. شکایت جرایم رایانه ای در این مجموعه به راحتی صورت می گیرد و برای تنظیم شکایت نیازی به حضور مستقیم شما نیست بلکه کافی است کار های خود را به ما بسپارید. در ادامه به چه زمانی باید به دادسرای جرایم مراجعه کرد؟ و چگونگی ثبت شکایت در دادسرای جرایم اینترنتی و هزینه شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای می پردازیم.

دادسرای جرایم رایانه ای تبریز

چه زمانی باید به دادسرای جرایم مراجعه کرد؟

چه زمانی باید به دادسرای جرایم مراجعه کرد؟ اگر یکی از جرایم رایانه ای اتفاق افتاد و خواستید آنها را پیگیری نمایید می­‌توانید از طریق سامانه ثنا اقدام به ثبت درخواست خویش نمایید. بعد از ارسال شکواییه خودتان، یک پرینت از شکایت خویش تهیه بفرمایید و با آن به دادسرای ویژه جرایم رایانه­‌ای مراجعه نمایید.

حواستان باشد باید تمبر باطل کنید و هزینه آن ۱۰ هزار تومان است. همانطور که می‌دانید برای هر شکایتی باید دلایل کافی داشته باشید. در این صورت جرایم هم نیازمند دلایل کافی می‌باشید.دادسرای جرایم رایانه ای اطلاعات کافی پیرامون جرایم رایانه‌ای دارد.

بنابراین نگران نباشید. وقتی به پرونده شما رسیدگی شود و شکایت شما کافی باشد منجر به صادر شدن کیفرخواست می‌شود و در مرحله بعد پرونده برای صدور رای به دادگاه ارسال می­‌شود.

در دادگاه هم دوباره به پرونده رسیدگی می­‌شود و دلایل و اظهارات طرفین بررسی شده و در نهایت قاضی اقدام به صدور رای می­‌نماید. برای اجرای رای قطعی مجددا پرونده به دادسرای مربوطه ارجاع می­‌شود.

چگونگی ثبت شکایت در دادسرای جرایم اینترنتی

چگونگی ثبت شکایت در دادسرای جرایم اینترنتی هرکس به قصد به خطر انداختن امنیت، آسایش و امنیت عمومی اعمال مذکور در مواد (۸)، (۹) و (۱۰) این قانون را علیه سامانه های رایانه ای که برای ارائه خدمات ضروری و عمومی به کار می روند، از قبیل خدمات درمانی، آب، برق، گاز، مخابرات، حمل و نقل و بانکداری مرتکب شود، به حبس از سه تا ده سال محکوم خواهد شد

هرکس به طور غیرمجاز به داده‎ ها یا سامانه ‎های رایانه‎ ای یا مخابراتی که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است دسترسی پیدا کند، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی هر دو مجازات محکوم خواهد شد. هرکس به طور غیرمجاز مرتکب اعمال زیر شود، جاعل محسوب و به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد:

تغییر یا ایجاد داده‎ های قابل استناد یا ایجاد یا واردکردن متقلبانه داده به آنها تغییر داده‎ها یا علائم موجود در کارت های حافظه در سامانه های رایانه ه‎ای یا مخابراتی یا تراشه‎ ها یا ایجاد یا وارد کردن متقلبانه داده ‎ها یا علائم به آنها هرکس به طور غیرمجاز با اعمالی از قبیل مخفی کردن داده ها، تغییر گذرواژه یا رمزنگاری داده ها مانع دسترسی اشخاص مجاز به داده ‎ها یا سامانه ‎های رایانه‎ای یا مخابراتی شود، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی یا هردومجازات محکوم خواهدشد.

هزینه شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای

هزینه شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای بعضی اشخاص از اینکه به وکیل یا مشاور مراجعه کنند ترس دارند ولی سعی کنید این ترس خود را کنار گذاشته و در موقع بروز مشکلات اینترنتی با مشاوره خوب مشورت کنید. متخصص جرایم سایبری مراحل کار را به شما توضیح می دهد و اگر نیاز به شکایت باشد به شما می گوید، حال شاید این سوال در ذهن شما به وجود آید که این مشاور را از کجا پیدا کنم و چگونه به او دسترسی داشته باشم؟

با مراجعه به سایت می توانید اطلاعات لازم را به دست آورید، در سایت مربوطه آدرس و شماره تماس مشاوره برای شما قرار داده شده است که به راحتی می توانید حتی به صورت غیر حضوری و اینترنتی هم با اون در ارتباط بوده و مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارید و از او مشاوره بگیرید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید