مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دادسرای جرائم رایانه ای شهر محل سکونت

آنچه در این مقاله می خوانید...

جرایم رایانه ای قانون مجازات اسلامی چه می گوید؟مجازات جرايم رايانه ای چیست؟مشاور متخصص جرایم اینترنتی در ایران

دادسرای جرائم رایانه ای دادسرای جرایم رایانه ای محل رسیدگی به جرایم اینترنتی که روزانه به صورت بی شمار در حال رخ دادن می باشد. آنها تمامی اطلاعات افراد مجرم را به صورت دقیق ثبت و ضبط می کنند و سپس هنگام بررسی پرونده های مجرمین آنها را در حضور همگان ارائئه می کنند. آنها قادرند. آنها گزارشات جرم رخ داده شده را به صورت کاملا دقیق و کامل برای قاضی پرونده ارائه خواهند داد. 

 

دادسرای جرائم رایانه ای شهر محل سکونت

جرایم رایانه ای قانون مجازات اسلامی چه می گوید؟

جرایم رایانه ای قانون مجازات اسلامی چه می گوید؟ قانون مجازات اسلامی درباره جرایم رایانه ای می گوید: هر پرونده ای که هنگام رخ دادن یک جرم رایانه ای تشکیل می شود، برخوردهای قانون مجازات اسلامی در برابر آن جرم به عینه و دقیق اجرا خواهد شد. بدانید که قانون مجازات اسلامی یکی از قویترین نیروهای مبارزه با این گونه مفاسدهای اجتماعی است، که توانایی مقابله با هر گونه جرمی که تحت نت صورت می گیرد را دارد.

اما این قوانین در برخورد با گونه مجازاتها می گوید: اکثر مجازات جرايم رايانه ای با آغاز تولد فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی از قبیل فیس بوک، تلگرام، واتساپ، توتیتر شکل گرفتند. آنها اعلام کردند در صورت تکرار جرایم اینترنتی شما با برخورد قانون از قبیل مصادره اموال، مسدود شدن صفحات شبکه های اجتماعی، غیر فعال نمودن وب سایت های تحت نظارت خود روبرو خواهید شد. 

در تعزیرات اسلامی نحوه برخورد با جرایم اینترنتی این گونه توصیف شده است که، در صورت تخلف شخص متخطی محروم از ادامه همکاری با سارمانهای دولتی خواهید شد. و تمامی مستندات و شکایات بر علیه شخص مجرم توسط خود قانون مجازات جمع آوری خواهد شد. پس حواس خود را جمع کنید.

مجازات جرايم رايانه ای چیست؟

مجازات جرايم رايانه ای چیست؟ مجازات جرایم رایانه ای ممکن است با انتشار یک متن ساده صورت گرفته باشد، و یا انتشار یک دروغ بزرگ، و یا دستبرد زدن به حساب بانکی شخصی دیگر در هر صورت هر کاری که بر خلاف موازین اسلامی باشد جرم شناخته می شود و با آن برخورد سختی هم خواهد شد.

در صورت رخ دادن جرایم اینترنتی، قاضی پرونده تعیین کننده مجازات است. از حبس گرفته تا جرایم نقدی همگی مجازات شما در برابر جرم های احتمالی صورت گرفته خواهد بود. پس این تصمیمات با شماست که دست به این گونه اعمال دست بزنید یا خیر.

به جز زندان و جرایم نقدی گزینه های مختلف دیگری هم وجود دارد که به عنوان مجازات رایانه ای شاخص شده اند که عواقب بدی را به همراه خواهند داشت. مثلا دزدی اینترنتی. ولی در برابر دزدی اینترنتی مبلغ دزدی تعیین کننده مجازات افراد خواهد بود.  

اما ارتباط جرایم رایانه ای با مجازات آنها چیست؟ در دوره ای که جرایم اینترنتی به میان آمدند مجازات رایانه برابر جریم های نقدی بود. یکی از بدترین حالت ممکن در مجازاتهای اینترنتی ممنوع الخروج بودند افراد از کشور است که ممکن است برای افراد صادر شده باشد.

اولین برخورد قاضی پرونده های جرایم رایانه ای هشدار به شخص متخطی است که این گونه کارها دارای عواقب بسیار سختی خواهد بود. آنها با مرور پرونده های قبلی به شما می گویند که مجازات رایانه دارای مجازات حبس های طولانی مدت هم می باشند.

مشاور متخصص جرایم اینترنتی در ایران

مشاور متخصص جرایم اینترنتی در ایران

مشاور جرایم اینترنتی در ایران امکان هدایت و راهنمایی شما را در مقابله با جرایم اینترنتی عنوان می کنند. آنها با استفاده از راهکارهای بسیار مفیدشان سعی در آگاهی و هشدار شما از بازخوردهای قانون در برابر عملکردهای نادرست و نابجای خطوط قرمز جامعه اینترنتی می باشند.

آنها درباره جرایم اینترنتی که هر شخصی ممکن است به طور ناخواسته روبرو شود خطابه های فراوانی دارند و این جرایم را تخطی از امور جامعه و مملکت عنوان می کنند. آنها در بیش از هزاران جرمی که در این خصوص رخ داده شده است نشان داده اند که می توانند گزینه ی بسیار خوبی در زمینه هدایت شما در مقابله با تهدیدهای احتمالی از سوی قانون با شما باشند.

وب سایتهای اینترنتی که بزرگترین مرکز اطلاع رسانی حوادث اینترنتی می باشند. می توانند زمینه ساز هدایت افراد در این زمینه باشد. که مشاورین متخصص امر در خصوص جرایم اینترنتی می توانند با پایه ریزی این سامانه ها کارهای خود و شما را در این مورد مهم راحت کنند. 

از طرفی رشد جرایم اینترنتی با رشد تکنولوژی روز آغشته است که این مسئله دانش مشاور متخصص را در حل مسائل مربوط به جرایم اینترنتی را می رساند که چگونه می تواند با فعالیتهای بی نظیر خودش پیروز میدان باشد. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید