مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجازات جرایم شرکت های هرمی چیست؟هزینه بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی

بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی مشهد از راه های قانونی می توانید به موکل خود برای رسیدن به حقوق از دست رفته اش کمک نماید. شرکت های هرمی در سال های اخیر مشکلات فراوانی را برای افرادی که در این راه قدم گذاشته اند ایجاد کرده اما پلیس سایبری توانسته است با شناسایی تعداد زیادی از این شرکت ها، از حقوق شهروندان صیانت نماید. بهترین وکیل می تواند از طریق مشاوره های آنلاین نیز شما را برای رسیدن به حقتان کمک نماید.

بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی مشهد

مجازات جرایم شرکت های هرمی چیست؟

مجازات جرایم شرکت های هرمی چیست؟ همانطور که می دانید عضویت در شرکت های هرمی جرم و مصداق اختلال در نظام اقتصادی کشور در نظر گرفته می شود و در قانون اساسی مجازات های متعددی برای آن پیش بینی شده است. این جرایم طیف گسترده ای از جزای نقدی تا محکومیت و زندان را در برمی گیرد. در قانون و به استناد به تبصره 1 ماده 2 آیین نامه هرگونه اقدام برای تاسیس شرکت های هرمی، ایجاد نمایندگی، عضو گیری به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، ایجاد موسسه یا بنگاه و… به منظور کسب درآمد غیرمجاز برای یک عده خاص جرم تلقی شده و مجازات هایی را به دنبال خواهد داشت.
این جرایم اگر به عمد و به قصد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و یا هر مقصود مشابه دیگر صورت گیرد، در حد فساد فی الارض تلقی گردیده و مرتکب به اعدام محکوم خواهد شد و در صورت اثبات غیرعمد به پنج تا 20 سال حبس از سوی قاضی پرونده محکوم می گردد.
از جمله مجازات های دیگر که برای جرایم شرکت های هرمی در نظر گرفته شده می توان به جریمه مالی و 20 تا 74 ضربه شلاق در انظار عمومی اشاره نمود. در صورتی که اخلال به صورت عمده نباشد، فرد یا افرادی که به این جرم مرتکب شده اند به رد مال و سه تا شش ماه حبس محکوم خواهند شد.

هزینه بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی

هزینه بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی

هزینه وکیلی که برای اثبات جرایم شرکت های هرمی در نظر گرفته می شود بر اساس نوع پرونده، وسعت پرونده و نوع جرم متفاوت خواهد بود. برای آنکه بتوانید از این هزینه ها آگاهی یابید می توانید به سایت ما مراجعه نموده و درخواست خود را برای اطلاع از قیمت ها به صورت آنلاین انجام دهید. در سایت بهترین وکیل با تجربه بسیار بالا به صورت غیرحضوری به شما در خصوص تنظیم شکایت نامه و هزینه هایی که باید برای این کار بپردازید، مشاوره های لازم را می دهد.

امکان جستجو برای خود مراجعه کننده به سایت هم فراهم است و شما می توانید با جستجو در بخش های مختلف و نوع جرمی که به دنبال پیگیری آن هستید، وکیل را انتخاب و از او در مورد راهکارها به صورت آنلاین مشاوره بگیرید. معمولا هزینه اینگونه مراجعات بسیار کمتر از مراجعه حضوری به دفتر وکیل خواهد بود.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید