مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین وکیل جرایم اینستاگرام در کرج

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید جرم مزاحمت اینستاگرامی چیست؟نحوه پیگیری جرایم اینستاگراممشاوره با متخصص جرایم اینستاگرامی در کرج

از آنجایی که در چند دهه اخیر استفاده از اینترنت و فضای مجازی به سرعت گسترش پیدا کرده است و افراد تقریبا برای تمام مسائل زندگی خود از فضای مجازی استفاده می کنند، جرایم غیراخلاقی مجازی نیز به طبع دامنه بسیار گسترده ای پیدا کرده و شامل موارد بسیار زیادی می شوند. یکی از شایع ترین این جرایم مربوط به اینستاگرام می باشد که شما مزاحمت اینستاگرامی و غیره می باشد. اگر شما دچار این مشکلات شده اید می توانید با وکیل جرایم اینستاگرامی مشورت کنید و از مبادی قانونی برای دادخواست حق خود اقدام کنید.

بهترین وکیل جرایم اینستاگرام در کرج

آیا می دانید جرم مزاحمت اینستاگرامی چیست؟

آیا می دانید جرم مزاحمت اینستاگرامی چیست؟ وکیل جرایم رایانه ای بیان می دارند در فضای وسیع و غیر امنیتی مجازی هر حرکتی میتواند زمینه ی ارتکاب جرم را فراهم کند از جمله اینها می توان به موراد زیر اشاره کرد:

  • مزاحمت در دایرکت
  • جرم هک در اینستاگرام
  • پیج فیک اینستاگرام
  • توهین و فحاشی در اینستاگرام
  • کلاهبرداری در اینستاگرام
  • نشر اکاذیب در اینستاگرام

موارد بالا از جمله جرایم متداول اینستاگرامی هستند. استفاده گسترده از شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، علاوه بر آن که محیطی برای درآمدزایی، آموزش و دیگر استفاده های مفید است، می‌تواند عاملی نیز برای بروز تخلفات سایبری مانند: اخاذی، کلاهبرداری، تهدید، توهین و فحاشی و … باشد. اما یکی از شایع ترینشان جرم مزاحمت اینستاگرامی می باشد. مزاحمت به صورت های مختلف می تواند صورت بگیرد. مثلا تهدید به کشتن یک فرد یا اسید پاشی بسیار دیده شده است.

نحوه پیگیری جرایم اینستاگرام

نحوه پیگیری جرایم اینستاگرام در صورت اتفاق هر کدام از انواع مزاحمت های اینستاگرامی، تلگرامی و دیگر شبکه‌های اجتماعی، شما می توانید با طرح شکایتی در دادسرای جرایم رایانه ای در شهر تهران و دیگر شهرهای بزرگ، و یا شکایت به وسیله پلیس فتا موضوع را پیگیری نمایید. امادر استان های کوچک کشور دادسرای عمومی به جرایم رایانه‌ای هم رسیدگی می کند. لازم به ذکر است که برای پیگیری جرایم اینستاگرام، تهیه اسکرین شات از صفحات مورد نظر شکایت و همچنین دایرکت مورد نیاز است، تا بدین صورت دلایل لازم برای طرح شکایت از فرد خاطی و محکوم کردناین مجرم سایبری را داشته باشید.

اما چگونه شکایت خود را مطح کنیم؟ روند کاری آن چگونه است و ما برای شکایت از فرد مجرم باید چه کارهایی انجام دهیم؟ برای طرح شکایت باید به دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه مراجعه کنید و با ثبت نام در سامانه، شکایت خود را از مجرم مطرح کنند. اگر نام متهم را داشته باشد می تواند برای احضار در دادگاه، این خواسته را شکایت قید کنید. در صورت نشناختن متهم راه دیگری را به شما پیشمهاد می دهیم. شما می توانید از اکانت اینستاگرام آن شخص، شکایت کنید و خواستار شناسایی فرد توسط پلیس فتا باشید. به این ترتیب پرونده شکایت شما در اختیار پلیس فتا قرار می گیرد و حداکثر پس از یک هفته از طریق پیامک به شما خبر داده خواهد شد که پرونده در کدام یک از شعب دادسرا و یا پلیس فتا واگذار شده و شما با مراجعه به مرکز ذکر شده می توانید مراحل رسیدگی پرونده شکایت خود را پیگیری نمایید.

مشاوره با متخصص جرایم اینستاگرامی در کرج

مشاوره با متخصص جرایم اینستاگرامی در کرج رسیدگی به پرونده های شاکیان جرایم اینستاگرامی و افرادی که در این زمینه شکایت دارند در حیطه وظایف دادگستری و محاکم قضایی و حقوقی می باشد. در واقع این دادگاه و محکمه دادگستری است که به شکایات شاکیان قربانی جرایم اینستاگرامی رسیدگی می کند و وکیل و مشاور مربوطه را به آنان معرفی می نماید. برخی قاضی ها و دادگستری‌ها مشاور یا وکیلی که برای رسیدگی به این نوع پرونده ها تعیین می نمایند همان وکیل سایبری می‌ باشد که با پلیس فتا همکاری می کند و به جرایم رایانه ‌ای رسیدگی می نماید.

در این مواقع کار وکیل سایبری مشابه کاری است که برای سایر شاکیان در ارتباط با سایر پرونده‌ های مربوط به جرایم رایانه ای انجام می دهد. قاضی نیز با توجه به شکایت شاکی و میزان ضرری که متحمل شده و همچنین صحبت های وکیل او، جرم را تشخیص داده و رای نهایی مرتبط با آن را صادر می کند و چنانچه بتوان مجرم را دستگیر نمود، میزان مجازات او با توجه به جرمی که مرتکب شده توسط قاضی دادگاه مربوطه تعیین می شود.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید