مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مشاور حقوقی فیشینگ کارت بانکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از فیشینگ حساب چیست؟آیا می دانید مجازات جرم فیشینگ چیست؟وکیل خبره جرایم فیشینگ کارت بانکی

متاسفانه با روی کار آمدن دنیای دیجیتال و خرید و فروش های اینترنتی، جرایم رایانه ای زیادی هم در این عرصه پا گرفتند و بر این اساس یک سری مجازات هم برای آن ها در قانون تعریف شده است، که مشاوران حقوقی در این زمینه به مال باختگان یاری می رسانند.

پس مجموعه ای از بهترین مشاور حقوقی فیشینگ کارت بانکی برای خدمت رسانی به تمام هم میهنان عزیز ما آماده هستند و تمام اطلاعات حقوقی لازم را در اختیار آن ها قرار می دهند.

بهترین مشاور حقوقی فیشینگ کارت بانکی

منظور از فیشینگ حساب چیست؟

منظور از فیشینگ حساب چیست؟ فیشینگ حساب بانکی، روشی است که کلاهبرداران و سودجویان به وسیله آن تلاش می کنند اطلاعات حساب های بانکی و رمز کارت های افراد را بدست آورند، تا به وسیله آن بتوانند پول های آن ها را از حسابشان بیرون بکشند.

به طور کلی این کار با روش های متعددی انجام می شود، که شامل ارسال کردن ایمیل ها و پیغام های جعلی از سوی بانک ها برای افراد، یا برقراری تماس های تلفنی با همین مضمون با آن ها می باشد.

البته برخی از کلاهبرداران حرفه ای و باسابقه، به این حد اکتفا نمی کنند و با طراحی کردن سایت هایی قلابی که ظاهری شبیه به سایت های بانکی و یا فروشگاه های اینترنتی دارند، سعی می کنند افراد را به ثبت اطلاعات حساب خود در آن ها ترغیب نموده و حسابشان را خالی کنند.

به طور کلی فیشینگ نامی است که بر روی یک سری از روش های سرقت اینترنتی گذاشته شده و نقطه پایان همه این روش ها، به اطلاعات خصوصی و محرمانه حساب بانکی افراد ختم می شود و هدف آن نیز دسترسی به دارایی افراد می باشد.

بدین ترتیب افراد بی اطلاع، کم سواد یا سالخورده که کمتر با فضای مجازی و این مسائل آشنایی دارند، ممکن است به دام این سارقان بیفتند و در اثر یک بی احتیاطی همه دارایی خود را از دست بدهند.

آیا می دانید مجازات جرم فیشینگ چیست؟

آیا می دانید مجازات جرم فیشینگ چیست؟ بسیاری از کاربران اینترنت ممکن است این سوال در ذهنشان شکل بگیرد، که مجازات جرم فیشینگ چیست و قانون چگونه با این افراد خاطی و مجرم برخورد می کند؟ اگر تمایل دارید در این زمینه اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

مسلما اولین گام برای مجازات این مجرمان تنظیم یک شکایت نامه و مراجعه به دادگاه است و در وهله دوم باید جرم را اثبات نمایید، بعد از این دو مرحله نوبت به مجازات عاملین این جرایم می رسد.

بر اساس قانون مجازات اسلامی، برای مرتکبین این جرایم جزای نقدی به مبلغ بیست الی صد میلیون تومان به همراه پنج سال حبس در زندان و دستوری مبتنی به برگرداندن اموال مال باختگان به آن ها صادر می شود.

البته این میزان متناسب با اندازه جرم و کلاهبرداری صورت گرفته تعیین می شود، اما به طور کلی این مجازات برای فیشینگ در نظر گرفته شده است و قانون با افرادی که تحت هر شرایطی این جرایم را مرتکب شوند، برخورد سختی خواهد کرد.

وکیل خبره جرایم فیشینگ کارت بانکی

وکیل خبره جرایم فیشینگ کارت بانکی یکی از نیاز های اساسی تمام کسانی که دچار جرایم رایانه ای می شوند، داشتن یک وکیل جرایم فیشینگ کارت بانکی خبره و کارکشته است، که از تمام زیر و بم های قانون مطلع بوده و بتواند آن ها را به درستی برای احقاق حقشان راهنمایی نماید.

در همین راستا، وکلای با تجربه ای که در این زمینه فعالیت می کنند، به واسطه درگاه های اینترنتی مختلف دست به کار شده اند، تا با متقاضیان ارتباط برقرار سازند و به ارائه بهتر و سریع تر خدمات مشاوره ای خود به آن ها بپردازند و روند کار آن ها در دادگاه را تسریع ببخشند.

با توجه به گسترش دامنه فیشینگ در کشور ما و نیاز روزافزون مردم به وکلای این حوزه، ما هم در این راستا گام نهاده ایم و به ارائه اطلاعات تماس این مشاوران حقوقی به همه هم میهنان عزیز خود می پردازیم تا بتوانیم گره کار آن ها را با هم باز نماییم.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید