مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مشاور حقوقی فیشینگ در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

از فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی بیشتر بدانیدمجازات جرم فیشینگ چه هست؟وکیل خبره جرایم رایانه ای فیشینگ

از آن جایی که بستر فضای مجازی در کنار دارا بودن مزایای بسیار برای انسان دارای مشکلات بسیاری می باشد لذا مشاورین حقوقی فیشینگ در تهران با ارائه مشاوره های اصولی و کارآمد در کنار شما می باشد.

بسیاری از مردم در روبرو شدن با مسائلی همچون فیشینگ و یا کلاهبرداری های اینترنتی نیاز دارند تا راهنمایی های حقوقی را در این باره دریافت کند به گونه ای که یک مجموعه به عنوان بهترین مشاور حقوقی فیشینگ توانسته در این مسیر درست راهنمایی صحیح در بسیاری از مردم در این راستا نقش ایفا کند

بهترین مشاور حقوقی فیشینگ در تهران

از فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی بیشتر بدانید

از فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی بیشتر بدانید  با توجه به افزایش کلاهبرداری‌های اینترنتی  هموطنان به هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی با وعده خرید ارزان قیمت، مراقب کلاهبرداری های فیشینگ باشند چراکه کلاهبرداران با فریب شهروندان در خصوص فروش اجناس به نازلترین قیمت بازار، آنان را به سمت خود کشانده و در هنگام اخذ هزینه از طریق کارت بانکی، آنها را فریب می دهند.

بسیاری از مردم که در بستر فضای مجازی فعالیت می‌کند بارها پیشگیری و یا کلاهبرداری اینترنتی را به آشکار شنیدن بگونه ای که در این راستا پلیسی در دنبال آن پلیس فتا اقدام به فعالیت پیشگیرانه و دستگیری افراد مجرم می کند ولی بیایید به صورت مختصر به چگونگی کلاهبرداری اینترنتی بپردازیم رمز دوم رواج یافته بود کلاهبرداران به شیوه های بسیار آسان تر یک گام به پیش شیک و خالی کردن حسابهای حسابداران می‌کردند ولی با رمز پویا به اعزام شدن تمامی مشتریان برای تهیه آن نسبتاً یا کلاهبرداری در بستر فضای مجازی کاهش یافته است.

همواره شما باید از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید تا دچار تا دچار این کلاهبرداری نشوید و در کنار آن سعی کنید تا در هنگام خرید اینترنتی از کارت حساب با موجودی کم استفاده کنید.

 خدای ناکرده اگر به فیشینگ و یا کلاهبرداری اینترنتی دچار شدید سریع به پلیس فتا اطلاع داده و یا با دریافت مشاوره‌ای از این مرکز از مجرب ترین و کاربردی ترین راهنمایان که مشاوره حقوقی و نمونه‌های شکواییه را در اختیار شما قرار می دهند پیگیری شکایت خود باشید.

مجازات جرم فیشینگ چه هست؟

مجازات جرم فیشینگ چه هست؟ مجازات جرم فیشینگ بر اساس قانون جرایم رایانه ای که در سال ۱۳۸۸ در مورد و تصویب قرار گرفته است که جزای نقدی یک میلیون ریالی تا ۲۰ میلیون ریالی می باشد که می توان به حبس از نود روز تا یک سال و همچنین جزای نقدی متشکل از ۵ میلیون تا ۲۰ میلیون اشاره کرد.

اگر جایی که بیشتر اطلاعات پیرامون اطلاعات بانکی یا همچنین امتیازات مالی و یا اطلاعات خصوصی افراد در شبکه‌های مجازی صورت می‌گیرد اداره پلیس فتا می‌کوشد تا درگاه‌های ساخته شده که به هر طریقی هدایت می‌شود را مسدود کند ولی با این حال مجرمان دست روی دست گذاشته و یک گام جلوتر از قانون هستند

برای اینکه از مجازات جرم اطلاع داشته باشید می‌توانید با مراکز راهنمایی این بخش که از مجرم فراری وکیل فیشینگ تشکیل شده است و منتظر پاسخگویی به شما است در ارتباط باشید.

در کشور ایران از آنجایی که بیشتر دزدان فضای مجازی پیرامون ایجاد بستر فضای خرید و فروش قلابی و انتقال آب به درگاه های جعلی می باشد و آنها به انتقال وجه را به حسابهای دیگر انجام دهند شما باید شماره کارت رمز دوم خود را در اختیار اشخاص قرار بدهید که مورد اطمینان می باشد.

وکیل خبره جرایم رایانه ای فیشینگ

وکیل خبره جرایم رایانه ای فیشینگ بهترین و خبره ترین وکیل جرایم رایانه ای در این مرکز آماده راهنمایی و هدایتش را برای پیمودن مسیر درست و صحیح شکایت و دریافت حق خود می باشد به گونه ای که مراحل معمولاً زمان بر بوده ولی از حق خود بگذارید

جرایم رایانه ای فیشینگ امروزه جز شکایت هایی است که در دفاتر پلیس به ثبت می‌رسد بگونه‌ای که وارد دزدان سایبری می‌کشند تا ها و مدل های گوناگون در بستر فضایی مجازی که مردم عادی دارند مردم را فریب دهد.

وکیل خبره جرایم رایانه ای شیک شما را راهنمایی خواهد کرد تا در وهله اول با این نوع از کلاهبرداری آشنا شوید راه های پیشگیری از آن را فرا بگیرید و در هنگام مبتلا شدن به این مشکل یک به یک چگونگی طی مسیر در راستای دستیابی به هدف خود که جدایی از دام کلاهبرداران است به شما آموزش می دهد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید